Dit is een auto die is ontworpen voor jouw comfort. Deze Suzuki Ignis van het bouwjaar 2019 heeft 30056 kilometer op de teller staan. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Zijn compacte motor geeft deze Suzuki uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Stoelverwarming maakt deel uit van de rijke uitrusting van deze auto. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Het navigatiesysteem en het audiosysteem (met DAB-ontvangst!) bedien je met knoppen op het stuur. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals je mag verwachten van deze Suzuki Ignis is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Suzuki Ignis Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Daarbij wordt deze auto aan je geleverd met BOVAG Garantie. Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
= Bedrijfsinformatie =
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel. Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
• 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Complete reiniging • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Louwman Premium* € 999,-
Prijs:
€ 999,-
Omschrijving:
• 12 + 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK *Uitsluitend mogelijk op eigen merk. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Pak jouw All-in Deal
Suzuki Ignis 1.2 Select | Apple Carplay / Android Auto (Navigatie) | Airco | Achteruitrijcamera | Stoelverwarming |