De Lexus ES is een goed voorbeeld van Japanse bouwkwaliteit. Dit is een exemplaar uit 2019, deze auto heeft 20174 kilometer gelopen. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Binnenin zien we een fraai afgewerkt lederen interieur. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Fijn zo'n elektrisch bediend glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Op gure dagen is het ook achterin heerlijk bijkomen op de verwarmde achterbank. Ook elektrische zonnerollo voor de achterruit, 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. Dankzij de spraaksturing bedien jij verschillende functies zonder jouw handen van het stuur te halen. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet je direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Je favoriete muziek klinkt beter dan ooit met het ingebouwde high performance audiosysteem. De uitrusting van deze Lexus is met full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Belangrijk voor jouw veiligheid en die van jouw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Je bent mede dankzij head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Lijkt deze Lexus je wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
= Bedrijfsinformatie =
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel. Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
• 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Complete reiniging • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Louwman Premium* € 999,-
Prijs:
€ 999,-
Omschrijving:
• 12 + 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK *Uitsluitend mogelijk op eigen merk. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Pak jouw All-in Deal
Lexus ES 300h President Line Limited | Mark Levinson | Stoelgeheugen | 360 Graden Camera |