Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
Herkenning van verkeersborden met snelheidsbeperking
Parkeerhulp achter
Parkeerhulp voor
Regensensor
Ruitenwissers met ''Magic Wash'' sproeisysteem
Verlichte make-up spiegeltjes
Verwarmde achterruit met geïntegreerde antenne
toelichting aanbieder
Constructiejaar: 2017-10 Modeljaar: 2017 Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal
Deze PEUGEOT 3008 maakt een voortreffelijke indruk. Hiermee mag je gezien worden in de stad én op de weg! Hij heeft een sterke en soepele 130 pk benzinemotor en een automatische 6-traps transmissie.
We leveren de auto af met een nieuwe distributie , zo kan deze weer 6 jaar of 100.000 km mee.
Deze SPOTiCAR-occasion wordt geleverd met 12 maanden garantie. Wij werken met transparante all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Het glazen panoramadak laat u genieten van een wijds uitzicht en meer lichtinval.
In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en bestuurdersstoel met lendensteunverstelling.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het Audio-installatiesysteem met touchscreen ook online beluisteren via bluetooth. Natuurlijk is er ook climate control links en rechts gescheiden aanwezig. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze PEUGEOT zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. Ook is de PEUGEOT uitgerust met: DAB+ navigatie, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bekerhouder.
In de PEUGEOT 3008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. De veiligheidsoptie van de lane assist is een rijstrookhulp die ervoor zorgt dat u niet ongecontroleerd van baan wisselt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze PEUGEOT bovendien hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze PEUGEOT, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Occasions tussen 84 en 120 maanden oud, maximaal 150.000 km gereden.
= Bedrijfsinformatie =
Wij zijn met en zonder afspraak voor u geopend. Als u uw bezoek vooraf kenbaar maakt, zullen wij ervoor zorgen dat de auto van uw keuze voor u klaar staat. Wilt u contact met één van onze collega’s? U kunt ook een afspraak maken voor een live videopresentatie.
De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief garantie, onderhoudsbeurt, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar APK keuring en volledige reconditionerings behandeling. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten. Aan de samenstelling van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte auto, een serviceafspraak wenst, of gewoon even bij wilt praten, Autobedrijf Broere staat voor u klaar. Ons familiebedrijf is sinds de jaren 50 uitgegroeid tot een moderne mobiliteitspartner. Wij zijn het officiële adres voor Citroën, Peugeot, Carver, Eurorepar Car Service en SPOTiCAR-occasions. Nét als in de tijd van de eerste Citroën 2CV’s, denken wij nog elke dag met onze klanten mee.
Pak jouw All-in Deal
PEUGEOT 3008 1.2 Turbo 130pk Automaat 6 Allure | panoramadak, 17 inch velgen, dab, navigatie, parkeersensoren voor en achter, apple, android, bluetooth, climate