Carrosserievorm: Bestelauto Modelreeks: sep. 2018 - mei 2022 Cabine: enkel Lengte/hoogte: L2H1 Motorrijtuigenbelasting: € 127 per kwartaal
Deze auto hebben wij ingeruild van 1 e eigenaar op een nieuwe auto . Auto verkeerd in een nette staat . Historie aanwezig . Compleet met Navigatie / Achteruit rij camera / Trekhaak / 3 zits Deze auto heeft een verzwaard laadvermogen
Opel is al decennia lang een van de meest geliefde en vertrouwde merken. En dat is aan alles te merken. Betrouwbaar, vooruitstrevend, beproefde techniek. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur bij het passagiersdeel is ook een voordeel: geen uitzwaaiende portieren en een royale instap.
Voor de audiobediening hoeft u uw ogen geen seconde van de weg te houden. Alle functies bevinden zich op het stuur, onder uw vingertoppen. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!