Let op! Trekhaak niet aanwezig. Kan geleverd en gemonteerd worden voor een meerprijs van Euro 875,- . Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Opel Astra. Deze auto uit het bouwjaar 2011 heeft 182856 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. De elektronische systemen in deze Opel helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Ook is de Opel uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, 3-spaaks lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Neem contact op en we regelen een afspraak!
= Bedrijfsinformatie = U.V. Zondag. Succes krijg je en behoud je door enthousiaste klanten. Onze klanten waarderen onze service met een 8,7. Hier zijn we natuurlijk trots op echter we blijven continue verbeteren. Betaalbaar en betrouwbaar dat is waar wij voor staan. U bent welkom in Enspijk de koffie staat klaar.