Motorrijtuigenbelasting: € 192 - € 211 per kwartaal
Inruil van elk merk is mogelijk.
Een van de redenen om te kiezen voor deze Hyundai Ioniq Hybrid is zijn gunstige brandstofverbruik. Maar deze Hyundai Ioniq Hybrid heeft nog veel meer te bieden. In deze 'Comfort' uitvoering komt u niets te kort. Apple CarPlay, keyless entry, startknop, automatisch dimmende binnenspiegel en een regensensor zijn opties die vanaf de 'Comfort' uitvoering toegevoegd worden. Inparkeren wordt ondersteund door zowel parkeersensoren voor als achter en een achteruitrijcamera. Dit exemplaar is voorzien van een volledig zwart lederen interieur. Om het plaatje helemaal compleet te maken zijn er twee sets banden aanwezig, zowel een set met zomerbanden als met winterbanden.
Op het gebied van veiligheid is deze Hyundai Ioniq helemaal van nu. Rijstrookbewaking, adaptieve cruise control en bots waarschuwing zijn allemaal aanwezig.
De onderhoudshistorie is bekend en aanwezig. 100% Hyundai-Dealer onderhouden. APK t/m April 2026.
Deze auto is te koop voor de advertentieprijs, bij deze prijs berekenen wij geen extra kosten. Wenst u dat deze auto geleverd wordt met aanvullende garantie, APK en afleverbeurt dan berekenen wij afleverkosten van Eu. 595,-. Voor ons actuele occasionaanbod kijkt u op onze website.