In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Citroen C1 altijd de controle. Deze auto uit 2018 heeft slechts 67.814 kilometer op de teller staan. De benzinemotor koppelt soepele prestaties aan een gunstig brandstofverbruik. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Alle belangrijke audiofuncties zijn regelbaar zonder het stuur los te laten. De knoppen bevinden zich onder uw vingers. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroen C1 samen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Bedrijfsinformatie
Autoservice Lekkerland is al sinds 1976 het vertrouwde adres voor betrouwbaar en onafhankelijk advies over uw mobiliteit. Bent u op zoek naar een betrouwbare en betaalbare occasion?
De getoonde prijs van onze occasions is inclusief alle onvermijdbare kosten, zoals kenteken tenaamstelling en – indien van toepassing – een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto. Voor een zorgeloze aflevering van uw ‘nieuwe’ auto adviseren wij ons Comfort afleverpakket. Voor slechts € 795,- wordt alles tot in de puntjes verzorgd en profiteert u van extra zekerheden.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld. Desondanks kunnen er geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden in de vermelding van accessoires, opties of zet- en drukfouten.
• Reinigen inclusief grondige poetsbeurt . • Minimaal 12 maanden APK . • Onderhoudsbeurt conform fabrieksvoorschriften . • Uitgebreide kwaliteitscontrole inclusief vervangen van versleten onderdelen . • Halve tank brandstof (ASL Comfort) . • Distributieriem vervangen indien nodig binnen 1 jaar of 15.000 km . • BOVAG garantie (12 maanden). Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt. Deze Citroën is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket voor een meerprijs van € 795.