Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare passagiersstoel
Keyless start
Luxe lederen bekleding
Regensensor
Sportstoelen
Sportstuur
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Voorstoelen verwarmd
Overige
Achteropkomend verkeer waarschuwing
actieve noodgeval assistent
automatische snelheidsbegrenzing ISA
Bluetooth
Bots herkenning systeem
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Dab
Draadloze telefoonlader
electronic climate control
extra getint glas achter
hemelbekleding donker
interieur voorverwarming/(koeling)
Kruisend verkeer detectie
Luchtvering en automatische niveauregeling
Matrix led koplampen
multimedia scherm standaard
Oplaadmogelijkheid
Rijstrooksensor met correctie
Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
S Line exterieur
smartphone integratie
stuur leder
stuur multifunctioneel
Volledig digitaal instrumentenpaneel
WiFi
Veiligheid
Achteruitrijcamera
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 3
Anti Blokkeer Systeem
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
bots waarschuwing systeem
Dodehoek detector
Elektronisch Stabiliteits Programma
uitwijk assistent
Verkeersbord detectie
toelichting aanbieder
Modelreeks: jan. 2022 - aug. 2024 Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 232 kWh/100km Motorrijtuigenbelasting: € 125 - € 138 per kwartaal
Prijs met 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE bedraagt € 65.450.- Euro. De auto wordt dan afgeleverd inclusief onderhoudsbeurt, tenminste 1 jaar APK, RDW leges etc. Prijs zonder garantie bedraagt € 64.700.- Euro. Wij bieden de mogelijkheid hierbij om de auto met een kleine beurt en nieuwe APK af te nemen voor € 295.-
= Bedrijfsinformatie =
MOCHT U VIA MAIL EEN INRUILINDICATIE WILLEN DAN VERZOEKEN WE U OM EEN VOLLEDIGE OMSCHRIJVING VAN DE IN TE RUILEN AUTO, LIEFST MET FOTO'S DOOR TE MAILEN.
Autobedrijf van Lieshout is actief sinds 1987. In Purmerend hebben we de beschikking over 6750 M2 ruimte. In onze eigen werkplaats doen we het onderhoud en APK aan alle merken auto's. We hebben een grote showroom, ongeveer 200 auto's op voorraad en wekelijks circa 20 nieuwe occasions. Rechtstreeks verbinding met de RDW zorgt er voor dat we direct auto's op naam kunnen zetten en exporteren.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Van Lieshout Automobielassociatie B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekenbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Pak jouw All-in Deal
Audi Q8 Sportback e-tron 55 quattro S Edition 115 kWh Pano-Dak I Luxe-Leder I Matrix