Een mooie, praktische auto voor het hele gezin, deze Opel Mokka X uit 2019 heeft 30600 kilometer gelopen. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Een koude start op frisse dagen? Niet met de behaaglijke stoelverwarming. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. U kunt het audiosysteem bedienen met de knoppen op het stuur. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Opel met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Mokka X samen. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!