Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Nissan Juke. Deze auto uit het bouwjaar 2011 heeft 133557 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Zuinig zijn met brandstof, belangrijker dan ooit. Het ingebouwde start-stopsysteem zorgt ervoor dat de motor uit gaat bij stilstand en weer start als u verder wilt. Ook getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het audiosysteem bedient u vanaf het stuurwiel, zodat u uw ogen op de weg kunt houden. Deze Nissan is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Ook is de Nissan uitgerust met: isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
U kunt deze deze auto financieren vanaf €125,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen. Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantiepakketten
Instapgarantie (€399,-) Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 200.000 km. Inclusief onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-) Auto's tot 10 jaar oud en tot 200.000 km. Inclusief onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-) Speciaal voor onze exclusives. Auto's tot 10 jaar oud en tot 200.000 km. Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
RTO autoservice Zuiderdiep 408 7876 AW Valthermond