Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,2 kWh/100km CO₂-uitstoot (WLTP): 21 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat Staat interieur: goed
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 221 - € 244 per kwartaal
Overige informatie Garantie: Tot 30 September 2026 Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee
Dit is een demonstratieauto waardoor de actuele kilometerstand kan afwijken. Kiest u voor het Wensink Zekerheidspakket van € 895,- dan krijgt u er o.a. 24 maanden Certified garantie bij. Zo gaat u helemaal zorgeloos op pad. Ziet u zichzelf al een proefrit maken? We ontvangen u graag in onze showroom voor deze occasion.
Informeer naar onze voorwaarden en wijzigingen voorbehouden.
Deze goed onderhouden Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! Op de teller van deze auto staat slechts 7000 kilometer. Rijden met deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake is energiezuinig, want de hybride motor combineert brandstof met elektriciteit. Minder vaak langs de pomp, dus dat scheelt! 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Relaxt rijden? Dan zijn de comfortstoelen een regelrechte extra. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard stelt u in staat uw cockpitinterface te personaliseren. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem met harde schijf aan boord! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en cruise control.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. De auto is ook uitgerust met autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Mercedes-Benz wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Alleen bij personenwagens: Geldige APK . Wensink App. Wettelijke garantie. RDW-leges. Deze Mercedes-Benz is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket zonder meerprijs.
Pak jouw All-in Deal
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake 250 e Star Edition Luxury Line | Sfeerverlichting | Achteruitrijcamera | Keyless Entry | Stoelverwarming |