Modelreeks: 2015 - 2023 CO₂-uitstoot (NEDC): 111 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP APK: Nieuwe APK bij aflevering Staat interieur: goed Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal
De Mazda 2 scoort! Niet alleen door zijn ruimte en zijn rijcomfort, maar ook door zijn eigenwijze uitstraling. Dit is een auto die 187617 kilometer heeft gelopen, het bouwjaar is 2019. Hebt u een vlotte rijstijl? Dan is deze Mazda met zijn zuinige maar pittige motor geknipt voor u. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! De keyless start maakt een eind aan de ouderwetse autosleutel. Met de elektronische sleutel op zak stapt u in en een druk op de startknop doet de rest. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Ook dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, audiobediening op het stuur, DAB ontvangst, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. In deze Mazda vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Wij zijn een no nonsense autobedrijf dat zich hoofdzakelijk bezighoudt met de in- en verkoop van vooral jong gebruikte auto’s van alle merken. Onze gevarieerde voorraad is veelal afkomstig van dealerbedrijven, verhuurbedrijven en leasemaatschappijen uit binnen- en buitenland. Daarnaast is het ook mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. Al onze auto's staan gepoetst in onze goed verlichte en overzichtelijke showroom.
Door onze hoge omzetsnelheid, scherpe inkoop en beperkte bedrijfskosten kunnen wij onze auto's tegen scherpe prijzen aanbieden. Wij leveren onze auto's inclusief een recente APK keuring en bieden tevens diverse garantiepakketten aan. Daarnaast worden veel van onze auto’s geleverd met fabrieksgarantie.
Afleverpakket Standaard € 395,- Mogelijk op alle auto’s - Minimaal 6 maanden APK, indien minder dan nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Complete controle van vloeistoffen - Tenaamstelling kenteken - 1 maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Plus € 595,- Mogelijk op alle auto’s - Nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Kleine beurt (nieuwe olie + filter) - Tenaamstelling kenteken - 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Extra € 995,- Mogelijk op auto’s van max. 10 jaar oud en max. 150.000km - Nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema - Tenaamstelling kenteken - 6 maanden volledige garantie, maximaal 10.000km
Afleverpakket Bovag € 1.395,- Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km - Nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema - Tenaamstelling kenteken - Mattenset - 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
De prijzen op viabovag.nl zijn incl. Aflverpakket Bovag!
Wij nemen alle moeite om de informatie over deze auto zo goed mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken en opties die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Routebeschrijving: Snelweg A15 Afslag 37 Zetten/Andelst, Bovenaan bij de stoplichten links, beneden voor het BP Tankstation linksaf en na 30m vindt u ons aan de rechter kant.
Tot ziens bij van Lonkhuijzen Auto's!!!!
afleverpakketten
Afleverpakket Bovag
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 1.395,-)
Omschrijving:
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km. - Nieuwe APK. - Poetsbeurt van binnen en buiten. - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. - Tenaamstelling kenteken. - Mattenset. - 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Basispakket
Prijs:
€ 0,-
Omschrijving:
Nieuwe APK. Deze Mazda is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket met een korting van € 1.395.
Pak jouw All-in Deal
Mazda 2 1.5 Skyactiv-G Sport Selected NAVI/CAMERA/AIRCO/CRUISE/16"LMV!