De auto is recent APK gekeurd en is rijklaar gemaakt
NAP rapport
Nieuwe APK
Onderhoudsboekjes
Veiligheid
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Electronic Brake Distribution (EBD)
Startblokkering
toelichting aanbieder
Schade: schadevrij Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal
Hierbij een zeer nette Ford Fiësta uit 2007. Dit voertuig is afkomstig van de 2e eigenaar die het heeft bereden sinds 2019! Rijdt en schakelt perfect, voorzien van een unieke en lage kilometerstand. Motorisch en technisch in uitstekende staat. Recent voorzien van een nieuwe Dynamo. Rijdt en schakelt perfect momenteel!
Het voertuig rijdt en schakelt perfect, geen storingen, mankementen en problemen. Compleet rijklaar en de exacte specificaties die voor gemoedsrust zouden moeten zorgen. 2e eigenaar, nieuwe APK, lage kilometerstand, onderhoudshistorie, airco en nog veel meer! Starten en rijden!
Een aantal belangrijke opties en kenmerken:
- Nieuwe APK - 2e eigenaar - Airco - 92 duizend kilometers - NAP - Rijdt en schakelt perfect - Geen mankementen - Garantie mogelijkheid tot 12 maanden (BOVAG)
Wij hanteren GEEN afleverkosten en het voertuig is meteen rijklaar mee te nemen na een vrijblijvende bezichtiging. Het is ten alle tijde mogelijk om een garantiepakket af te nemen in overleg met Maasstad Automotive. Wij ruilen alle soorten auto's in.
Kortom, een zeer betrouwbare en nette voertuig met zeer rijke opties en kenmerken. De auto is storingsvrij en staat rijklaar in onze showroom ter beschikking voor een eventuele proefrit! U bent ten alle tijde van harte welkom voor een bezichtiging! Indien gewenst is om de auto direct mee te nemen na een proefrit, vergeet dan niet om uw overboeking limiet aan te passen.
= Bedrijfsinformatie =
INRUILMOGELIJKHEID ! U kunt uw huidige auto ook bij ons inruilen.
LEASEMOGELIJKHEID ! U kunt deze auto bij ons Financial Leasen. Lever uw KVK nummer, banknummer, rijbewijsnummer en geboortedatum aan en binnen 48 uur weet u of de aanvraag is goedgekeurd. Een PERSOONLIJKE LENING als PARTICULIER is ook mogelijk!
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Volg ons ook op: Instagram @Maasstadautomotive
U bent ten alle tijden van harte welkom bij ons in de showroom voor een vrijblijvende bezichtiging van alle auto's maar natuurlijk ook voor een lekker bakje koffie!
afleverpakketten
BOVAG Garantie
Prijs:
€ 795,-
Omschrijving:
Als Maasstad Automotive zijn wij aangesloten bij BOVAG. Kiest u voor €795,- meer een BOVAG-garantie dan krijgt u veel meer. (Op www.ViaBovag.nl zijn deze kosten al inbegrepen) Dit BOVAG pakket omvat: - 12 maanden BOVAG-garantie - Minimaal 6 maanden APK bij aflevering - Een schoonmaakbeurt van interieur en exterieur - Vloeistoffen- en bandenspanning controle - Tenaamstelling van het voertuig. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Pak jouw All-in Deal
Ford Fiesta 1.3 Airco Nieuwe APK 92.000km 2e eigenaar Boekjes Topstaat Rijdt en schakelt perfect