Omdat rijden een plezier mag zijn, staat deze Volvo XC90 enthousiast te glimmen in de showroom. Technisch in topconditie, strak in de lak... echt een droomauto! Een solide hybride: zowel een elektromotor als een verbrandingsmotor voor maximaal rijplezier en minimale milieubelasting. Doe maar ruim! Baden in daglicht door het elektrisch bediende glazen panorama dak, supergemakkelijk in- en uitladen met de elektrisch bedienbare achterklep, volop plek dankzij de derde zitrij - en dat allemaal in met de luxe van het lederen interieur. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Zelfs als het buiten ijzig koud is, kunnen zowel de bestuurder als de passagiers op de achterbank snel opwarmen, dankzij de verwarmbare stuurwiel en de achterbankverwarming. In deze Volvo profiteert u onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Met de standkachel stelt u vooraf in wanneer de auto opgewarmd voor u klaar moet staan. U hoeft nooit meer te krabben en de koude start behoort tot het verleden. In één oogopslag heeft u alle benodigde functies onderweg in beeld, dankzij het slim ingedeelde digitale dashboard. De 360 graden camera op deze auto biedt u een volledig, panoramisch zicht op de omgeving. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. Natuurlijk behoren connected drive services, premium audiosysteem, navigatiesysteem met harde schijf, achteropkomend verkeer waarschuwing, R-design en kruisend verkeer detectie ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volvo XC90 samen. Recht voor u ziet u de weg én alle dashboardinformatie dankzij de head-up display Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. U bent mede dankzij dodehoekdetector detectiesysteem, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Welkom bij familiebedrijf Henk Scholten. Sinds 1981 staat ons bedrijf voor het bieden van zorgeloze mobiliteit, van aanschaf en onderhoud tot schadeherstel. Iedere medewerker draagt onze waarden uit en streeft naar een zo persoonlijk mogelijke benadering.
Henk Scholten is uw one-stop-shop voor alles rondom Volvo, Polestar en Lynk & Co. Wij bieden service, advies en kwaliteit waarbij we altijd nét dat stapje extra zetten. Bij ons bent u geen nummer: we kennen uw naam, onthouden uw wensen en geven u een zorgeloze ervaring. U komt voor onze merken, maar blijft voor Henk Scholten.
Bij Henk Scholten kunt u in Het Gooi, Gelderland of Zuid-Limburg terecht in één van onze showrooms. Kies uit ons ruime aanbod van nieuwe en gebruikte auto’s, standaard meer dan 500 op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op, wellicht verwachten wij binnenkort uw droomspecificatie.
afleverpakketten
Standaard
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 0,-)
Omschrijving:
12 maanden BOVAG-garantie.
Volvo Excellence afleverpakket
Prijs:
€ 895,-
Omschrijving:
Voor €895 bieden wij het Volvo Excellence afleverpakket aan. Inclusief: 24 maanden Volvo Selekt garantie; Volle tank/accu; Poetsbehandeling met bodycoating; Onderhoudsbeurt volgens schema; Nieuwste software geïnstalleerd; Nieuwe APK; Volgende APK gratis t.w.v. €49,-; 12 maanden Volvo Assistance en Volvo on Call. Dit afleverpakket bevat: Volvo Selekt; Volvo Selekt garantie (24 maanden garantie); Nieuwe APK. Deze Volvo is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket voor een meerprijs van € 895.
Pak jouw All-in Deal
Volvo XC90 T8 Recharge AWD R-Design | Premium Sound by Harman Kardon | Panoramisch schuif-/kanteldak | Full Led verlichting | Apple Carplay | 360 graden Camera | Standkachel |