Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merkt u achter het stuur van deze VOLKSWAGEN Caddy. Het is een auto uit 2018 met 60475 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Passagiers nemen achterin veilig plaats via de schuifdeur met ruime opening. Tot de voorzieningen van deze auto behoren twee achterdeuren, warmtewerend glas, aanhangerstabilisatie, dagrijverlichting en Servotronic snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige climate control. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. Ook is de VOLKSWAGEN uitgerust met: isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, elektronisch instrumentenpaneel met toerenteller, signaal bij niet-gedoofde lichten, in hoogte en diepte verstelbaar stuur en bekerhouder.
Zoals u mag verwachten van deze VOLKSWAGEN Caddy is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.