Modelreeks: jun. 2015 - sep. 2018 Modelcode: 2K, 2C Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal autobedrijf-gerardbril. met zeer veel opties, stoelverwarming, cruise controle, apple carplay, achteruitrijcamera. enz enz.
Deze ruime MPV is een goed onderhouden Volkswagen Caddy van het bouwjaar 2016. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Caddy. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Geen achterportier bij deze Volkswagen Caddy. In plaats daarvan een schuifdeur, die in- en uitstappen vergemakkelijkt. Ook is de auto voorzien van: warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Audio-installatiesysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. In deze Volkswagen kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatisch dimmende buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Caddy is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij concentratieverlies en toenemende vermoeidheid van de bestuurder, geeft de auto een sterk signaal om u weer bij de les te houden. Hierdoor kunnen veel ongelukken voorkomen worden. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk. Verder is deze auto uitgerust met autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Volkswagen, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Autobedrijf Gerard Bril heeft zijn uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met Autobedrijf Gerard Bril voor aanvullende vragen.
Afleverpakketten
ViaBovag
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 995,-)
Omschrijving:
BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Pak jouw All-in Deal
Volkswagen Caddy 1.4 TSI/DSG Cruise, Carplay, Camera