Modelreeks: nov. 2003 - sep. 2007 APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal Fabrikant: Autobedrijf Wassenaar Leeuwarden B.V.autobedrijfwassenaar. Een proefrit aan huis? We komen ‘gewoon’ bij u langs, vraag naar de voorwaarden. Neemt u gerust contact op om de mogelijkheden met ons te bespreken.
Saab 9-3 Cabrio 1.8T 195pk 20 Years Edition Hirsch Automaat. Deze sportief uitgeruste Saab 9-3 Cabriolet is o.a. voorzien van: Volledig Beige Lederen interieur voorzien van blauwe bies (20 Years Edition) met sportstoelen, Elektrisch verstelbare voorstoelen en geheugen functie op de bestuurdersstoel, 17-inch 5-spoke double bridge (20 Years Edition) Lichtmetalen velgen voorzien van goede zomerbanden, Climate controle, Saab audio systeem (300 Watt met 10 luidsprekers) met stuurwiel bediening en cd-wisselaar in-dash, Mistlampen, Bi-Xenon koplampen met hogedruk koplampsproeiers, Binnenspiegel met automatische dimfunctie, Stoelverwarming voor, Cruise control, Elektrische ramen en buitenspiegels, Parkeersensoren achter, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Saab Parking Assistance, Regensensor en Elektronisch Stabiliteit Programma. Cabrio dak is vervangen in 2022 bij 127.000km
Alle boekjes zijn aanwezig en onderhoudshistorie ter inzage.
De fijne, soepele en krachtige turbo motor maakt deze Saab 9-3 een heerlijke cabriolet om mee te rijden zeker in combinatie met de automatische versnellingsbak. Het originele vermogen van 150pk is door middel van een Hirsch (Origineel Saab incl. certificaat) tuning naar 195pk gestegen, het originele koppel van 240nm is naar een behoorlijke 310nm gestegen. Deze mooie, chique, sportieve en onderscheidende Saab 9-3 Cabriolet is uitgevoerd in de zeer unieke kleurstelling Electric Blue metallic in combinatie met Lederen beige sportinterieur met biezen in de kleur Electric Blue! De 20 Years Edition is uitgebracht om het 20 jaar cabrio van Saab te vieren, de eerste cabriolet van Saab was de 900 Cabriolet. De verkoop begon in januari 1986. Een gelimiteerde oplage voor de Amerikaanse markt, 400 exemplaren met een 175 pk sterke 2.0-liter turbomotor, vloog weg. Het jaar daarop introduceerde Saab de Cabriolet wereldwijd. Twintig jaar en meer dan 240.000 verkochte Cabrioletten later verschijnt de Saab 9-3 Cabriolet 20 Years Edition in de unieke en speciale kleur Electric Blue!
De getoonde prijs is rijklaar inclusief o.a. Onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden garantie, Halve tank brandstof, Poetsbeurt, Nieuwe APK keuring en Tenaamstelling- Vrijwaring.
= Bedrijfsinformatie =
Autobedrijf Wassenaar is Zweedse autospecialist. Saab dealer en specialist in Volvo. Een familiebedrijf met passie voor Saab en Volvo. De Zweedse merken zitten in onze genen, al meer dan 60 jaar verkopen, onderhouden en repareren wij Zweedse auto’s. Persoonlijke aandacht en attente service zijn voor ons de gewoonste zaak van de wereld. Dienstverlening zien wij als een investering in de toekomst. Gezien de hoge waardering van onze klanten slagen we daar in. Graag tot ziens!
Pak jouw All-in Deal
Saab 9-3 Cabrio 1.8t 195pk Vector 20 Years Edition Automaat | Rijklaarprijs | Hirsch | Recent dak |