Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,3 kWh/100km CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud APK: Nieuwe APK bij aflevering
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 35 - € 38 per kwartaal
Overige informatie Minimale laadtijd AC vanaf: 30 Minimale laadtijd AC tot: 80 Minimale laadtijd AC van 30% tot 80%: 210 min Minimale laadtijd DC vanaf: 30 Minimale laadtijd DC tot: 80 Minimale laadtijd DC van 30% tot 80%: 36 min
Deze Leapmotor T03 is innovatie op zijn best. Hij is ontworpen als een unieke combinatie van rijplezier en zorg voor het milieu. U kunt ervoor kiezen vanwege het milieu. Maar de elektromotor biedt ook power en prestaties! Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Het glazen panoramadak geeft u een ongekende rijsensatie: wat een licht en zicht! Verder is de Leapmotor uitgerust met: 15 inch lichtmetalen velgen en LED-dagrijverlichting.
Duik in de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u nodig heeft voor een comfortabele en veilige rit, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audiosysteem en het navigatiesysteem. Daarbij kunt u deze ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Leapmotor T03 samen. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie en autonoom remsysteem.
Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe T03. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
Als de aanwezigheid van een bepaalde optie bepalend is voor de aankoop van deze auto, verzoeken wij u dit kenbaar te maken vóór de aankoop. Er kunnen namelijk géén rechten worden ontleend aan deze advertentie. *Al onze occasions worden rijklaar aangeboden, dit betekent dus geen extra afleverkosten, de prijs is rijklaar inclusief garantie, onderhoudsbeurt etc (tenzij anders vermeld). Mulders Autogroep staat al ruim 94 jaar voor kwaliteit en vertrouwen. In de afgelopen jaren is Mulders Autogroep uitgegroeid tot een begrip in de regio: een totaal mobiliteitsverlener met een enthousiast en professioneel team van medewerkers. De solide basis die de afgelopen decennia is gelegd biedt volop kansen voor verdere groei in de toekomst. We zijn trots op onze auto's, onze medewerkers en ons bedrijf. Mulders Autogroep stelt de klant centraal en heeft een no-nonsense aanpak. Dit alles vormt een solide basis om het succes verder uit te bouwen. En dat merkt u als klant. Wij zijn u graag van dienst met de verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s van de merken Opel, Citroën en Peugeot. Uiteraard bent u ook voor het onderhoud en/of reparatie aan uw Opel, Citroën en Peugeot van harte welkom. Wij verwelkomen u graag op een van onze vestigingen in Tiel, Culemborg en Nijmegen.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Mulders Autogroep niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.