Kom langs bij Auto Klaver en ontdek de Citroen C4 Cactus Volautomaat Business uit 2017. Deze benzine auto in de kleur Bruin met een krachtige 110 PK motor biedt niet alleen stijl, maar ook comfort en veiligheid. Met een CC van 1199 en een kilometerstand van 37940, is deze SUV een betrouwbare metgezel voor al jouw avonturen.
De Citroen C4 Cactus is uitgerust met diverse moderne opties om jouw rijervaring te verbeteren. Geniet van de connected services waarmee je altijd in verbinding blijft met de buitenwereld, waar je ook heengaat. De hoofd airbag(s) achter zorgen voor extra bescherming voor jou en je passagiers, zodat je met een gerust hart de weg op kunt. Dankzij de airco automatisch blijft het interieur altijd op de ideale temperatuur, ongeacht de weersomstandigheden.
Met het Elektronisch Stabiliteits Programma ben je verzekerd van een stabiele en veilige rit, zelfs in uitdagende omstandigheden. Daarnaast helpt de verkeersbord detectie je om altijd op de hoogte te zijn van de geldende snelheidslimieten en andere belangrijke verkeersborden. Zo kun je ontspannen en geconcentreerd blijven rijden.
Met vijf deuren is de Citroen C4 Cactus Volautomaat Business ook nog eens zeer praktisch in gebruik. Of je nu met het gezin op pad gaat of veel bagage moet vervoeren, er is altijd voldoende ruimte. De combinatie van comfort, stijl en veiligheid maakt deze auto een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare metgezel op de weg.
Kom langs bij Auto Klaver en maak een proefrit in de Citroen C4 Cactus Volautomaat Business. Ervaar zelf de luxe en het gemak van deze moderne SUV en ontdek waarom dit model zo geliefd is bij vele autoliefhebbers. Neem contact met ons op voor meer informatie of plan direct een afspraak.
Op al onze occasions (met een verkoopprijs < €4500,-) zijn standaard de volgende zekerheden van toepassing: - 12 maanden wettelijke garantie; - Geldige APK; - Tenaamstellingskosten; - 14 dagen / 750 km omruilgarantie; - Professioneel gereinigd.
Wij adviseren echter om voor het 'Afleverpakket Compleet' te kiezen. Voor slechts €695,- extra ontvangt u de volgende zekerheden: - Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema; - Vervangen van slijtage gevoelige onderdelen indien dat nodig blijkt. (denk aan banden, remmen, ruitenwissers etc) - Nieuwe APK keuring; - Volle tank brandstof; - 12 maanden Europese pechhulp
Voor een goede auto bent u bij Klaver altijd aan het juiste adres, al sinds 1937. Wij zijn de beste in Citroën door onze jaren lange ervaring als dealer. Wij zijn aangesloten bij Stellantis als Eurorepar Car Service. Onder Stellantis vallen de merken Citroën, Peugeot, DS, Fiat, Opel en nog meer. Zakelijk en privé leasen kan bij ons eigen Klaver Lease. En in het geval van schade hebben wij ons eigen Autoschade Herstel Roos Alkmaar.
Kortom: Klaver: Compleet uitgerust.
Disclaimer: Wij besteden grote zorg aan het juist adverteren van de aangeboden auto’s. Wij kunnen echter niet verantwoordelijk of aansprakelijk worden gehouden voor eventuele afwijkingen.
Pak jouw All-in Deal
Citroen C4 Cactus 110 PK EAT6 Business | Vol automaat | Camera | Navi