Extra getinte achterste zijruiten en achterruit (VD09)
Extra getinte ramen achter en achterruit (VD09)
extra getint glas achter
LED mistlampen
Parkeersensoren achter (UB01)
stuur leder
Veiligheid
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Bandenspanningscontrolesysteem
Brake Assist System
Elektronisch Stabiliteits Programma
Hill hold functie
Rijstrooksensor
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Toelichting aanbieder
Modelreeks: mei 2021 - nov. 2023 APK: Nieuwe APK bij aflevering BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal Het is een auto van het bouwjaar 2021. In deze auto vind je een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Radarsensoren aan de achterkant van de auto zorgen voor een achteropkomend verkeer waarschuwing als de afstand tot het verkeer achter te klein wordt. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Deze auto is voorzien van regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met je mee en schatten continu de risico's in. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat je geen waarschuwingsbord mist. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Citroën bovendien hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. Heb je serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
= Bedrijfsinformatie =
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!