Modeljaar: 2025
Modelcode: U10
Bekledingcode: KTNL
Motorrijtuigenbelasting: geen
Typenummer: 51GM
Voor veel sportieve rijders is er geen discussie mogelijk. BMW maakt rijden geweldig. Punt. Bent u ook toe aan een auto met elektromotor? Goeie keuze! Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. De krachtige motor geeft deze BMW uitstekende prestaties. Last van de vorst? Door de stoelverwarming zit u in ieder geval vorstelijk! Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. In deze BMW profiteert u onder andere ook van: LED koplampen, BMW M-sportpakket, adaptief dempingsysteem, sportinterieur, donker getint glas achter en LED-achterlichten.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. De Harman/Kardon audioinstallatie zorgt voor een krachtige en zuivere klankweergave. De uitrusting van deze auto is met Harman Kardon-audiosysteem, navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie en automatische airconditioning behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW iX2 samen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. De auto is ook uitgerust met voetgangersbescherming, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe iX2. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
Bij Dusseldorp BMW & MINI kunt u terecht voor het grootste BMW, MINI en BMW Motorrad aanbod van Nederland, zeer scherp geprijsd en bijna altijd voorzien van 24 maanden garantie. Of u nu op zoek bent naar een nieuwe- of gebruikte BMW of MINI, wij helpen u hier graag bij! Bekijk snel uw favoriete model, maak een vrijblijvende proefrit of vraag een goed (inruil)voorstel aan. En met 12 Dusseldorp vestigingen in Alkmaar, Apeldoorn, Brielle, Deventer, Den Haag, Hoorn, Oostzaan, Rotterdam, Schiedam, Wateringen en Zwolle zijn wij altijd in de buurt.
Deze BMW staat bij:
Dusseldorp Den HaagDonau, 38- 40, 2491BA, 'S-GRAVENHAGE
Vul je kenteken in en vraag aan