Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Alfa romeo Giulietta heeft 185785 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Alfa romeo wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Deze Alfa romeo Giulietta is zuinig met brandstof. Dus schakelt het start-stopsysteem de motor uit bij tijdelijke stilstand, en weer aan als het licht op groen gaat. Of de brug weer open, bijvoorbeeld. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Even switchen naar de verkeersinformatie? Ook dat kan met één druk op de knop van de audiobediening op het stuur. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. De uitrusting van deze Alfa romeo is met automatisch dimmende buitenspiegels en lederen stuur behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Fijne optie, die hill hold control. U mag ook automatische hellingproef zeggen. Want dat is het. Geen millimeter achteruit rollen bij het wegrijden. Autorijden wordt steeds makkelijker en veiliger. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Alfa romeo Giulietta, neem dan snel contact met ons op.
Internetprijs is INCLUSIEF:
- Nieuwe / recente Apk-keuring - Technische inspectie bij binnenkomst - Vloeistof controle
Wij zijn aangesloten bij BOVAG Garantie. Kiest u voor het BOVAG-garantie pakket 12 maanden, dan is de meer prijs € 1.200,- (Via Bovag.nl is het all-in prijs)
Dit pakket omvat: - 12 maanden BOVAG-garantie - Nieuwe / recente APK bij aflevering - Tenaamstelling van het voertuig - Vloeistof controle - Onderhoudsbeurt
-Garantie Pakket 6 maanden meer prijs € 695
Tenaamstelling:
Wij kunnen de door ons geleverde auto's op naam zetten. U hoeft dus niet naar het postkantoor.
Inruil mogelijk!
Financiering / Leasen is mogelijk!
Wij zijn een universeel RDW erkend autobedrijf. Ook voor apk-keuringen, onderhoud & reparatie bent u bij ons aan het juiste adres. Voor meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen. Altijd even bellen voor vertrek, om misverstanden te voorkomen!
Autobedrijf Kelvinring Kelvinring 3 2952 BG Alblasserdam Wij Plaatsen Onze auto's middels een occasion manager platform van Ucc. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele ( Spel ) fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!
Afleverpakketten
standaard
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 1.200,-)
Omschrijving:
BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; BOVAG Garantie Afleveringsbeurt! - 12 maanden Bovag garantie - Minimaal 6 maanden APK bij aflevering - Tenaamstelling van het voertuig - Vloeistof controle - Onderhoudsbeurt ; Nieuwe APK
Pak jouw All-in Deal
Alfa romeo Giulietta 1.4 T Distinctive Bovag Garantie Airco