



Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Accu
Accu laden: 3.6 kW, compleet vol in 3 uur en 40 minuten
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 27 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 100
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Nick Jorritsma
Deze auto wil maar een ding: rijden. Dat zie je aan zijn sportieve uiterlijk. Deze Volkswagen Arteon Shooting Brake straalt kwaliteit en klasse uit en belooft jou puur rijplezier. Striping, sportief exterieur en een beauty van een binnenkant: allemaal door de R-Line styling. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Arteon Shooting Brake, bijvoorbeeld. De pluspunten van rijden op benzine en rijden op elektriciteit zijn soms lastig te vergelijken. Dus komt de hybride motor van deze Volkswagen Arteon Shooting Brake mooi uit. De perfecte combi! Essentiële functies activeren gaat met één druk op de knop: bij het elektrisch bediende glazen panorama dak én de elektrisch bedienbare achterklep. Op koude dagen voel jij je snel behaaglijk op de verwarmbare stoelen. Ook de passagiers worden verwend, door de verwarmde achterbank. De koplampen met matrix LED-verlichting zijn het hoogst haalbare op het gebied van autoverlichting. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Stel de interface voor jouw cockpit naar wens in met het digitale dashboard van deze auto. Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl jij jouw ogen op de weg houdt, bedien je de auto met je stem. Deze Volkswagen Arteon Shooting Brake is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Ook is de Volkswagen uitgerust met: full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Volkswagen in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Belangrijke ritfuncties permanent in uw zichtveld: dat is het voordeel van de head-up display. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem is altijd alert. Over de rijstrooklijntjes gaan is er niet bij. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volkswagen bovendien forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Interesse voor deze Volkswagen Arteon Shooting Brake? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Wij leveren de auto rijklaar af inclusief
- 12 maanden wettelijke garantie
- Technische controle
- 3 maanden of 5.000 km onderhoudsvrij
- Geldige APK
- Complete poetsbehandeling
Optioneel afleverpakket Premium € 995,-
- 12 maanden BOVAG garantie (maximaal 20.000 Km na aflevering)
- Onderhoudsbeurt volgens fabriekseisen
- 25% korting op de volgende onderhoudsbeurt
- Altijd gratis APK keuring i.c.m. onderhoud
- Complete poetsbehandeling
Van Driel Automotive! Sinds 2012 hét adres voor onderhoud en verkoop van jonge gebruikte én nieuwe auto’s.
In onze showroom aan de Jacobus Spijkerdreef 10 in Hoofddorp, staan altijd rond de 120 occasions op een nieuwe eigenaar te wachten. Op dit adres is ook Van Driel Lease B.V. gevestigd. Geïnteresseerd in lease? Informeer naar de mogelijkheden van leaseconstructies voor nieuwe en ‘jong’ gebruikte auto’s. Verder vind je onze autoverhuurafdeling ‘Oscar’ en de marketingafdeling op de Jacobus Spijkerdreef 10, Hoofddorp.
Voor onderhoud en reparaties ga je naar de Opaallaan 2-6 in Hoofddorp. In onze hypermoderne werkplaats staat een team van 18 technici klaar. Zij verzorgen onderhoud (mét behoud van fabrieksgarantie), klein schadeherstel en (complexere) reparaties, diagnoses, revisies en EV- onderhoud. Bovendien zorgt dit team voor het (handmatig) wassen van je auto en detailing.
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.

Deze Volkswagen staat bij:
Van Driel AutomotiveJacobus Spijkerdreef , 10, 2132PZ, Hoofddorp
Vul je kenteken in en vraag aan


