Modelreeks: 2016 - 2021 Accu laden: 16.5 kW Accu snelladen: 200 kW CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 106 - € 117 per kwartaal Neem voor meer informatie contact op met Nick Jorritsma
Hij biedt volop ruimte, deze Tesla Model S, en dankzij zijn elektrische aandrijving is er ook plenty vermogen voor een dynamische rijstijl. Deze auto is van het bouwjaar 2020 en heeft 80558 kilometer gelopen. Wat een rijervaring, die elektromotor. Forse actieradius, nul uitstoot en heerlijk pittig rijgedrag! Uitstekend wegcontact, extreem lage windgevoeligheid: de luchtvering zorgt ervoor! Lederen bekleding is een smaakvolle en comfortverhogende optie. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Zelfs op de koudste dagen zorgt het verwarmbare stuurwiel, de voorstoelen en de achterbankverwarming ervoor dat jij en jouw passagiers het nooit koud hebben in deze luxueuze auto. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. Spraakbediening herkent jouw stem en voert opdrachten uit terwijl jij beide handen aan het stuur houdt. Elk genre muziek komt tot z'n recht. Het high performance audiosysteem is perfect in te regelen op jouw smaak! Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. Met electronic climate control, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
In de Tesla Model S heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Belangrijk voor jouw veiligheid en die van jouw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. In deze Tesla vinden we verder een dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Maak nu een afspraak om de sensatie van elektrisch rijden te ervaren. Proefrit? Even bellen!
- 12 maanden BOVAG garantie (maximaal 20.000 Km na aflevering) - Onderhoudsbeurt volgens fabriekseisen - 25% korting op de volgende onderhoudsbeurt - Altijd gratis APK keuring i.c.m. onderhoud - Complete poetsbehandeling
Van Driel Automotive! Sinds 2012 hét adres voor onderhoud en verkoop van jonge gebruikte én nieuwe auto’s. In onze showroom aan de Jacobus Spijkerdreef 10 in Hoofddorp, staan altijd rond de 120 occasions op een nieuwe eigenaar te wachten. Op dit adres is ook Van Driel Lease B.V. gevestigd. Geïnteresseerd in lease? Informeer naar de mogelijkheden van leaseconstructies voor nieuwe en ‘jong’ gebruikte auto’s. Verder vind je onze autoverhuurafdeling ‘Oscar’ en de marketingafdeling op de Jacobus Spijkerdreef 10, Hoofddorp.
Voor onderhoud en reparaties ga je naar de Opaallaan 2-6 in Hoofddorp. In onze hypermoderne werkplaats staat een team van 18 technici klaar. Zij verzorgen onderhoud (mét behoud van fabrieksgarantie), klein schadeherstel en (complexere) reparaties, diagnoses, revisies en EV- onderhoud. Bovendien zorgt dit team voor het (handmatig) wassen van je auto en detailing.
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
afleverpakketten
BOVAG 12 maanden Premium Pakket
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 995,-)
Omschrijving:
BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 12 maanden BOVAG garantie (maximaal 20.000 Km na aflevering, Airco Service, Bijwerken van kleine lakschades (steenslag/kleine krassen), Brandstoftank voor de helft gevuld, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave indien nodig binnen 10.000km en/of 6 maanden, Professionele reiniging binnen- en buitenzijde, Remvloeistof Service, Vervangen distributieriem indien nodig binnen 10.000km en/of 12 maanden