Bandenmaat: 205/60 R16 APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal
Renault wil zich blijvend onderscheiden als koploper in techniek en ontwerp. En dat dan op z'n Frans, natuurlijk. Ook al zeggen ze het in het Engels: 'Drive for change'. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Renault CAPTUR zonder problemen op z'n plaats. Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Geen capriolen meer als u met armen vol de auto moet openen. De keyless entry heeft u al herkend en ontgrendelt de Renault CAPTUR automatisch.
In de Renault CAPTUR heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Renault CAPTUR.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!Bij het ontwerpen van de Renault CAPTUR stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Ook elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch inklapbare buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Met de sleutel op zak instappen en wegrijden. Keyless entry maakt het mogelijk.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Renault CAPTUR.
Voorzien van trekhaak welke nog nooit gebruikt is.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
= Bedrijfsinformatie =
Geopend van 08:00 tot 17:00 uur (ma-vr) Zaterdag van 09:00 tot 13:00 uur