Bij Peugeot zijn extra's standaard. Innovatieve techniek voor meer veiligheid, en fraai design voor het oog dat ook wat wil. Motion & Emotion, is het motto. Nooit meer naar de pomp! De elektromotor opladen en rijden maar! Deze dealeronderhouden auto is van het bouwjaar 2020 en komt van de eerste eigenaar. De meegeleverde stoelverwarming zorgt in no time voor een behaaglijk gevoel als het buiten koud is. Licht en luchtpartijen: je krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan je de interface van jouw cockpit personaliseren. Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Het is veiliger om altijd je ogen op de weg te houden en je handen aan het stuur; daarom is dit voertuig uitgerust met een audiosysteem met DAB-ontvangst en een full map navigatiesysteem dat kan worden bediend via het stuurwiel of spraakbediening. Ook automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, sportstuurwiel, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel zijn aan boord.
In de Peugeot e-208 heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat je geen waarschuwingsbord mist. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. De dodehoekdetectie waarschuwt als een ander voertuig zich in jouw dode hoek bevindt. Verder is deze auto uitgerust met forward collision warning system, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Deze elektrische auto staat klaar met een volle accu. Een proefrit maken is zo geregeld. Neem even contact op en we maken een afspraak!
= Bedrijfsinformatie =
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Pak jouw All-in Deal
Peugeot e-208 EV GT Pack 50 kWh | 3 Fase | Full Map Navi | Camera | Alcantara | Stoelverwarming | SOH 95,6%