Deze Peugeot e-208 is innovatie op zijn best. Hij is ontworpen als een unieke combinatie van rijplezier en zorg voor het milieu. Deze auto heeft 55798 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2022. Schoon, stil en fiscaal vriendelijk: met de elektromotor is het zuinig zoeven! Rijden met pit? Geen punt! De sportstoelen geven steun en stevigheid! Verder is de Peugeot uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard ondersteunt je voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Bij het inparkeren hoef je het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor je uit. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. In deze auto beschik jij natuurlijk over een full map navigatiesysteem. Het audiosysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. Je bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Ook automatische airconditioning, regensensor, sportstuurwiel, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
De Peugeot e-208 is jouw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor jou de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om je voor gevaarlijke situaties te behoeden. Tijdens de rit heb je altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor je op het instrumentarium. Met het Lane-keeping systeem kom je nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Als een ander voertuig in jouw dode hoek rijdt, waarschuwt het systeem met een signaal. In deze Peugeot vinden we verder een forward collision warning system, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Maak nu een afspraak om de sensatie van elektrisch rijden te ervaren. Proefrit? Even bellen!
= Bedrijfsinformatie =
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Pak jouw All-in Deal
Peugeot e-208 EV 136PK GT Pack 50 kWh Navigatie | GT Line | Half leder | Climate Control | Camera |