





























Modelreeks: mei 2018 - dec. 2021
APK: Nieuwe APK bij aflevering
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
wemmenhoveautos. Deze Peugeot 108 is een geweldig fijne auto met uitstekende prestaties en optimaal rijplezier. Als u een laag brandstofverbruik en goede prestaties belangrijk vindt, dan bent u uitstekend bediend met de driecilinder benzinemotor. Verder is de Peugeot uitgerust met: LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare stoelen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij dab-ontvangst. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Ook is de Peugeot uitgerust met: isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 108 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Ervaar moeiteloze ritten en gemakkelijk parkeren met onze compacte auto die net zo geschikt is voor in de drukke stad als voor relaxte weekendroadtrips. Met deze Peugeot is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Ook LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare voorstoelen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en lendensteun horen tot de voorzieningen op deze auto.
Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. Het audio-installatiesysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij dab-ontvangst. Achter het stuur van deze Peugeot bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. De Peugeot is standaard voorzien van: lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Peugeot 108 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Peugeot, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Paas Aanbiedingen !!
Wij houden een grote Paas-verkoop en ruimen alles op!
Geachte bezoeker,
Bedankt voor uw interesse in deze mooie occasion,
wij zijn verheugd u te mogen verwelkomen in ons bedrijf, om deze auto te komen bezichtigen.
We hebben een snel wisselende voorraad van ongeveer 90 Jonge Top Occasions bij ons aan de zaak.
We ruimen nu op, misschien is het nu het goede moment om uw auto om te ruilen!
om u daarmee te helpen, hebben we nu speciale aanbiedingen in Petto!!
Al onze auto's zijn nu extra scherp geprijsd, en u krijgt nu minimaal * €1.000,= voor uw inruiler terug
We willen alles verkopen, dus wees er snel bij !!!
1e en 2e Paasdag gesloten
We kunnen nu speciaal voor u een extra scherpe aanbieding maken
we geven u boven op onze al extra scherp geprijsde auto's ,
minimaal * €1.000 ,= voor uw inruiler terug (op al onze auto's vanaf €7500,- ) (*informeer naar de voorwaarden)
We bieden u de beste Aankoop, Private Lease, financierings-en verzekering mogelijkheden uit de markt, zowel Particulier als Zakelijk
Tevens zijn we uw adres voor scherp geprijsde accessoires, zoals: trekhaken en (winter) banden.
Bij ons is het toe te betalen bedrag per bouwjaar altijd het laagste uit de markt !!!
We berekenen bij verkoop van elke auto een afleverpakket :
(Informeert u vooraf duidelijk naar de voorwaarden en mogelijkheden!! )
U heeft de keus uit twee Aflever - Garantie pakketten bij Autobedrijf Wemmenhove:
• Aflever Pakket + 12 maanden Garantie (€ 995,=):
Onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km - nieuwe APK - Aircoservice -Poetsen- Tenaamstelling- Mobiliteitspas -
12 maanden Garantie
Dit afleverpakket bevat: Garantie (12 maanden, mogelijk op auto's boven €4500,= minder dan 200000KM bij aankoop)
(Bedrijfsauto's 6 maand) (*informeer naar onze levering en garantie voorwaarden)
* Autotrust garantie 12 maand ( €250,=)
Tegen een geringe meerprijs van €250,= extra heeft u een uitbreiding op uw Garantie pakket
deze Garantie bied u tevens de mogelijkheid tot reparatie van garanties bij uw eigen garage in uw eigen woonplaats.
Wij hopen u te mogen begroeten, en u te mogen adviseren bij het aankopen van uw "nieuwe" auto!
Kortom, pak de telefoon of kom eens langs en we gaan vrijblijvend het beste voor u proberen samen te stellen!
aan getoonde opties, uitvoeringen en accessoires kunnen geen rechten worden ontleend.
controleer voor uw aankoop eerst op de voor u belangrijke zaken.
1e en 2e Paasdag gesloten
Zaterdagen geopend van 09.00 tot 13.00 UUR
LET OP!!
de mail wil nog wel eens aan onze aandacht ontsnappen, daarom is het beter telefonisch contact op te nemen.

Deze Peugeot staat bij:
Autobedrijf WemmenhoveMeppelerweg, 3, 7921VM, ZUIDWOLDE DR
Vul je kenteken in en vraag aan


