Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Dat geldt ook voor deze Mercedes-Benz A-klasse uit 2012 die 233265 kilometer op de teller heeft staan. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Tot de uitrusting behoren ook halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Boem is ho? Niet bij deze Mercedes-Benz A-klasse. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. De Mercedes-Benz is standaard voorzien van: isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz A-klasse samen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Mercedes-Benz A-klasse, neem dan snel contact met ons op.
= Bedrijfsinformatie = U.V. Zondag. Succes krijg je en behoud je door enthousiaste klanten. Onze klanten waarderen onze service met een 8,7. Hier zijn we natuurlijk trots op echter we blijven continue verbeteren. Betaalbaar en betrouwbaar dat is waar wij voor staan. U bent welkom in Enspijk de koffie staat klaar.