





































Modelreeks: dec. 2020 - aug. 2023
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
louwman.Onderhoudsboekjes: Digitaal
De Mazda CX-30 is een goed voorbeeld van Japanse bouwkwaliteit. Dit is een exemplaar uit 2021, deze auto heeft 31081 kilometer gelopen. Vanaf nu kun je hybride rijden, door de combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor. Een blik van dichtbij onthult meteen twee mooie pluspunten: het lederen interieur en de elektrisch bedienbare achterklep. Een weldaad voor jou en je bijrijder: deze Mazda CX-30 heeft verwarmbare voorstoelen. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Met de achteruitrijcamera zie jij precies wat er achter de auto gebeurt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. Spraakbediening herkent jouw stem en voert opdrachten uit terwijl jij beide handen aan het stuur houdt. Deze auto gaat met je in gesprek. Hij vertelt met behulp van remote services alles over de status van diverse onderdelen en laat zich desgevraagd ook activeren. Gewoon via je smartphone. Smakelijke subs en knisperend hoog: het high performance audiosysteem geeft elke frequentie een kwaliteitsbehandeling voor akoestisch genieten onderweg. Met full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry is deze auto helemaal compleet.
Zoals je mag verwachten van deze Mazda CX-30 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Belangrijk voor jouw veiligheid en die van jouw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Daarbij wordt deze auto aan je geleverd met BOVAG Garantie. Als je meer wilt weten over deze Mazda, dan vertellen we je dat graag. Bel of mail je ons vandaag nog?
Tijdens het paasweekend, op 3, 4 en 6 april, profiteer je bij Louwman Mazda van een bijzonder voordeel. Schaf je in deze dagen een Mazda occasion aan, dan ontvang je gratis het Louwman Zekerheidspakket ter waarde van €799,-.
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Louwman Mazda Tilburg niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Deze Mazda staat bij:
Louwman Mazda TilburgKraaivenstraat, 10, 5048AB, TILBURG
Vul je kenteken in en vraag aan
