elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
keyless start
lederen stuurwiel
lendesteunen (verstelbaar)
stuurwiel multifunctioneel
Overig
oplaadmogelijkheid
Veiligheid
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
achteropkomend verkeer waarschuwing
achteruitrij assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
dodehoek detectie
elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
file assistent
grootlichtassistent
hill hold functie
parkeer assistent
parkeersensor achter
parkeersensor voor
rijstrooksensor met correctie
verkeersbord detectie
vermoeidheids herkenning
Toelichting aanbieder
Modelreeks: 2020 - 2024 CO₂-uitstoot (WLTP): 27 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Deze Lynk & Co 01 staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. Deze Lynk & Co 01 heeft in feite twee motoren: een voor benzine en een elektronische. Deze hybride oplossing biedt het beste van beide! Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Vergezichten krijgen een extra dimensie door het glazen panoramadak. Bij de rijke uitrusting horen ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. In deze 01 vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het full map navigatiesysteem te bedienen en het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst, maar er is ook spraakbediening. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Lynk & Co u om veiliger te rijden. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Lynk & Co te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Welkom bij Autobedrijf van Zessen! Het autobedrijf met 40 jaar ervaring in de automotive waar u en uw auto centraal staan. Als Mitsubishi Dealer of the Year, Bosch Car Service dealer, Peugeot Specialist en Qooder dealer doen wij alles om u te ontzorgen als het om uw mobiliteit gaat. Bezoek onze showroom voor een nieuwe, ons uitgebreide occasionterrein voor een gebruikte auto of de werkplaats voor onderhoud , reparatie of schadeherstel en ervaar het Merkbaar Verschil. Benieuwd naar wat wij voor u kunnen betekenen?00 tot 21.00 uur. Ondanks onze grote zorg voor het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.”
Afleverpakketten
All-in prijs
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 0,-)
Omschrijving:
Prijs is rijklaar inclusief een technische controle, minimaal 11 maanden APK, benodigd onderhoud, uitgebreide poetsbeurt binnen- en buitenzijde, tank ½ vol, 1 jaar pechhulp, 12 maanden BOVAG garantie, NAP-certificaat en we vrijwaren uw eventuele inruilauto. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Pak jouw All-in Deal
Lynk & Co 01 1.5 | 360 camera | Panoramadak | Rijklaarprijs