*2e paasdag geopend* Maandag 6 april (2e Paasdag) zijn onze vestigingen in Almelo (Harbrinkhoek), Hengelo en Enschede geopend van 11:00 uur tot 16:00 uur. Ook ons Private Lease centrum is dan geopend. Profiteer tijdens deze feestelijke paasdagen van extra voordeel op een nieuwe Hyundai uit vooraad, met kortingen tot wel € 14.000!
Ben jij op zoek naar een veelzijdige SUV met alle moderne gemakken aan boord? Dan is de Hyundai Kona 1.6 GDI HEV Comfort uit 2019 de perfecte keuze voor jou! Deze hybride benzine auto met een vermogen van 141 PK combineert milieuvriendelijkheid met kracht en comfort.
Het strakke design van de Kona in de kleur Wit maakt dat hij zeker opvalt op de weg. Met een kilometerstand van 71073 ben je verzekerd van een betrouwbare metgezel voor vele avonturen. Met 5 deuren en een ruime cabine biedt deze SUV genoeg plek voor het hele gezin en al je bagage.
Dankzij de Navigatie via Apple Carplay / Android Auto vind je altijd moeiteloos je weg, terwijl de achteruitrijcamera je helpt bij het inparkeren in lastige situaties. De aanwezige airco zorgt ervoor dat het altijd aangenaam vertoeven is in de auto, terwijl je via Apple Carplay/Android Auto eenvoudig verbinding maakt met je smartphone om hands-free te bellen of je favoriete muziek te streamen.
Met Bluetooth connectiviteit blijf je altijd verbonden, terwijl de cruise control adaptief met Stop&Go zorgt voor een ontspannen rijervaring, vooral tijdens lange ritten op de snelweg. Ook is de auto voorzien van DAB radio, waardoor je altijd kunt genieten van een kristalhelder geluid tijdens het rijden.
Wil jij deze Hyundai Kona 1.6 GDI HEV Comfort uit 2019 zelf ervaren? Met deze complete en moderne SUV ben jij klaar om op avontuur te gaan, waar de weg je ook brengt.
-----
De geadverteerde prijs is inclusief ons afleverpakket 'Standaard'. Dit pakket bevat een vloeistoffencontrole, wettelijke garantie, een geldige APK en het tenaamstellen van de auto.
Wij bieden de auto tevens aan met ons afleverpakket 'PLUS', meerprijs € 995. Dit pakket bevat: 12 maanden BOVAG garantie, nieuwe APK, onderhoud inclusief het vervangen van slijtagedelen, een professionele reinigingsbeurt voor het interieur en exterieur, een halfvolle tank brandstof en 1 jaar lang gratis pechhulp in geheel Europa, en gratis vervangend vervoer.
Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals 3 jaar lang aanschafwaardedekking. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.
Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een GRATIS leenauto ter beschikking.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Afleverpakketten
Autogroep Twente Plus
Prijs:
€ 995,-
Omschrijving:
BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Ons Autogroep Twente Plus afleverpakket is geschikt voor auto's van 2 jaar of ouder, en/of een kilometerstand vanaf 25.000 km. ; Nieuwe APK; 1 jaar lang GRATIS pechhulp Europa + thuis, 12 maanden BOVAG-garantie, Halfvolle tank brandstof, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave, Poetsbeurt exterieur, Poetsbeurt interieur, Tenaamstelling, Vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 15.000km/1jaar, Vloeistoffencontrole
Pak jouw All-in Deal
Hyundai Kona 1.6 GDI HEV Comfort | Carplay | All Seasons |