Modelreeks: jan. 2025 - 2026 APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal Deze 7 is van het bouwjaar 2025. Op de teller van deze auto staat slechts 7329 kilometer. De benzinemotor koppelt soepele prestaties aan een gunstig brandstofverbruik. Voorzien van een lederen interieur: stijl en kwaliteit voor jou en jouw passagiers! Een weldaad voor jou en je bijrijder: deze DS 7 heeft verwarmbare voorstoelen. Je wordt in deze auto ook getrakteerd op 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, trailer assistent, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Met de 360 graden camera op deze auto wordt het rijden een heel stuk veiliger, dankzij het optimale zicht dat het biedt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. In deze auto word je elke rit opnieuw bijgestaan door een gebruiksvriendelijk full map navigatiesysteem, terwijl je luistert naar het glasheldere geluid van het audio-installatiesysteem met DAB-radio. De uitrusting van deze auto is met dashboard met spraakbediening, automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
Het rijden met deze DS wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over jouw veiligheid waken. In het instrumentarium zie je tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor je leest. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met je voorligger dreigt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze DS bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
= Bedrijfsinformatie =
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!