Toyota Yaris 1.5 Hybrid Business Automaat | Stoel / stuurverwarming | Camera | PDC voor en achter | Carplay / Android auto | Adaptieve cruisecontrol | LM velgen
Toyota Touch® 2 multimediasysteem met 7 inch touchscreen
Remmen
ABS
Ruiten en glas
Elektrische ramen, voor
Sloten
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Specifiek
Apple car play
cruise control, adaptief
Stuurwiel verwarming
Stuurinrichting
Stuurwielbediening voor audio en telefoon
Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar
Trim exterieur
Deurgrepen meegespoten
Grille voor, zwart kunststof
Signaal lak 'Pure White'
Spoiler achter, zwart
Trim interieur
'Felt' deurbekleding, voor
Bekleding, zwart stof
Lichte hemelbekleding
Stuurwiel, met lederen bekleding
Ventilatieroosters omlijsting chroom
Veiligheid aandrijving
Adaptive Cruise Control
Hill-start Assist Control (HAC)
Toyota Safety Sense 2
VSC (Vehicle Stability Control)
Velgen en banden
15” stalen velgen met wieldoppen
Bandenreparatieset
Ventilatie en verwarming
Airconditioning, automatisch
Verlichting exterieur
Dagrijverlichting (DRL)
Halogeen koplampen
LED achterlichten
Zetels
In 2 delen neerklapbare achterbank
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare passagiersstoel
Middenarmsteun vóór
Zichtbaarheid
Buitenspiegels, elektrisch verstelbaar en verwarmd
Zonneklep met spiegel bestuurder en passagier
Toelichting aanbieder
Constructiejaar: 2025-04 Modeljaar: 2021 Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Toyota Yaris heeft 9966 kilometer gelopen. In deze auto vindt u een driecilinder motor en een continue automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. In deze Toyota profiteert u onder andere ook van: in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en dagrijverlichting.
Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De parkeerhulp met achteruitrijcamera maakt het mogelijk. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Het luxeniveau in deze Toyota is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. De uitrusting van deze auto is met isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en in hoogte en diepte verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
= Bedrijfsinformatie =
Al onze auto's worden altijd geleverd met een nieuwe APK, 12 maanden BOVAG garantie ( verkoopprijs boven de € 4.500,-- )
De 12 maanden Bovag Garantie gaat altijd in combinatie met ons Luxe Van Putten Occasion afleverpakket!
Het afleverpakket bestaat uit:
- Onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema - 100+ punten check - 1 jaar mobiliteitsgarantie + woonplaatsservice - Halve tank brandstof - Nieuwe APK indien APK korter geldig dan 6 maanden - Recht op gratis vervangend vervoer tijdens een garantie reparatie als dit niet binnen 24 uur te verhelpen is. - Reconditionering, poetsen interieur en exterieur - 12 maanden volledig BOVAG garantie
De prijs van dit pakket: € 795,--
Onze advertenties worden met de grootste zorg in elkaar gezet en gecontroleerd. Helaas bestaat er altijd de mogelijkheid dat er iets over het hoofd gezien is, het is dan ook daarom dat er aan de inhoud van deze advertentie geen rechten ontleend kunnen worden.
Pak jouw All-in Deal
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Business Automaat | Stoel / stuurverwarming | Camera | PDC voor en achter | Carplay / Android auto | Adaptieve cruisecontrol | LM velgen