Modelreeks: jan. 2021 - 2025 Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal vakgarageverlaan. Deze Toyota Aygo X heeft 5883 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2024. Zijn pittige prestaties dankt deze Toyota aan zijn compacte en zuinige motor. Er is een rijke uitrusting aanwezig in deze auto, waar onder meer ook stoelverwarming bij hoort. In deze auto profiteert u onder andere ook van: LED-dagrijverlichting, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Ook lederen stuur, usb-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? 12 mnd garantie! Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
= Bedrijfsinformatie =
Onze ruime voorraad auto's is opgebouwd met kwalitief goede occasions welke o.a. geselecteerd zijn op lage (aantoonbare) kilometerstanden en afkomstig van vaste aanbieders zodat er geen verassingen zijn. Een Vakgarage Verlaan occasion wordt standaard aangeboden met 12 maanden BOVAG garantie. Vaste afleveringskosten (poetsen, benzine35 euro, kenteken op naam zetten enz.450 euro) Dat is wat wij noemen ; ZORGELOOS AUTORIJDEN!!!!!!! Wij hopen u binnenkort te mogen begroeten in onze showroom, ook kunt u er voor kiezen om online een offerte aan te vragen. Deze advertentie is handmatig of geautomatiseerd gemaakt. Fouten, wijzigingen of tussentijdse verkoop voorbehouden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.