Modeljaar: 2024 CO₂-uitstoot (WLTP): 107 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V.renault. Er staat 24500 kilometer op de teller. Naast de verbrandingsmotor beschikt de auto ook over een elektromotor, die zorgt voor een extra laag brandstofverbruik. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Comfortabel houvast krijgt u van het verwarmd stuurwiel. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. Ook het geluid aan boord is top-of-the-line. Het high performance audiosysteem levert superieure prestaties. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De Renault Symbioz is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. In deze Renault vinden we verder een dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig naar deze Renault Symbioz? Laat het ons dan snel weten.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Apeldoorn is officieel dealer van RENAULT en DACIA. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn!
Afleverpakketten
Basis Afleverpakket
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 795,-)
Omschrijving:
- Minimaal 1 jaar geldige APK. - Tenaamstelling van het voertuig. - 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud. - Complete reinigingsbeurt binnen en buiten. - Technische inspectie. - Vloeistoffen controle en bijvullen. - Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden. - € 25,- brandstof of volle accu. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Pak jouw All-in Deal
Renault Symbioz 1.6 E-Tech full hybrid 145 esprit Alpine 360 CAMERA | H&K AUDIOSYSTEEM | PACK WINTER | PACK ADVANCED DRIVING | DEMO