Peugeot staat voor 'Motion & Emotion'. Autorijden met gevoelsbeleving dus. Zeer de moeite om te ervaren! Je hoort slechts het lichte gezoem van de elektromotor tijdens het rijden. Op de teller van deze goed onderhouden auto staat slechts 31017 kilometer. De auto is van bouwjaar 2022. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Via het digitale dashboard ben je permanent op de hoogte van alle informatie die je nodig hebt voor een veilige rit. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. Dankzij de spraaksturing bedien jij verschillende functies zonder jouw handen van het stuur te halen. Als je 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op je smartphone. Je checkt de meters waar je maar wilt, of activeert diverse functies alvast. Deze Peugeot is voorzien van full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, sportstuurwiel en keyless entry.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot e-2008 samen. In het instrumentarium zie je tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor je leest. Het Lane-keeping systeem zorgt dat je mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Een fietser of ander voertuig in de dode hoek zie je gemakkelijk over het hoofd. De actieve dodehoekdetectie signaleert meteen elke risicosituatie. Je bent mede dankzij forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Ook stil genieten van elektrisch rijden? Maak een afspraak voor een proefrit!
= Bedrijfsinformatie =
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Pak jouw All-in Deal
Peugeot e-2008 EV 136PK GT Pack 50 kWh Keyless | Apple Carplay | Parkeerhulp | Camera |