Modelreeks: jul. 2023 - dec. 2025 APK: Nieuwe APK bij aflevering BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal Deze Peugeot 2008 staat voor u klaar! Deze SUV wordt aangedreven door een krachtige driecilinder benzinemotor. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.
Alle functies voor een veilige en zuinige rit worden overzichtelijk weergegeven op het digitale dashboard. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Dankzij Connected Services weet je precies waar je auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. Laat je onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur en met spraak. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Deze Peugeot is voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De automatische veiligheidssystemen in deze Peugeot fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem zorgt dat je mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. In deze Peugeot vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
= Bedrijfsinformatie =
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!