1.2 Hybrid 145 Allure | Climate & Cruise Control | Parkeersensoren voor + achter | AppleCarplay/Android Auto |
1/29
Energielabel
B
Kilometerstand
11.643 km
Transmissie
Automaat
Brandstof
HybrideBenzine
Bouwjaar
2025
Motorinhoud
1.199 cc
Algemeen
Merk
Peugeot
Model
2008
Commerciële uitvoering
1.2 Hybrid 145 Allure
Kenteken
JZD98L
Kilometerstand
11.643 km
Bouwjaar
4-2025
Modeljaar
2023
Leeftijd
1 jaar en 1 maand
Carrosserievorm
SUV / Terreinwagen
Soort voertuig
Personenwagen
Nieuw of occasion
Occasion
Techniek
Transmissie
Automaat
Aantal versnellingen
6
Motorinhoud
1.199 cc
Aantal cilinders
3
Vermogen
147pk (108kW)
Topsnelheid
206 km/u
Acceleratie 0-100 km/u
8,3 seconden
Aandrijving
Voorwiel
Plug-in hybride
Nee
Afmetingen en gewicht
Breedte
1,77 m
Lengte
4,30 m
Massa ledig voertuig
1.272 kg
Maximaal toelaatbaar gewicht
1.790 kg
Max trekgewicht geremd
1.250 kg
Max trekgewicht ongeremd
685 kg
In- en exterieur
Aantal deuren
5
Aantal zitplaatsen
5
Bekleding
Half leder / stof
Interieurkleur
-
Kleur
Grijs
Fabriekskleur
SELLENIUM GREY PAINTWORK-
Verbruik en milieu
Brandstof
Benzine
Nevenbrandstof
Elektriciteit
Inhoud brandstoftank
44 l
Energielabel
B
CO2 uitstoot
111,0 gram per kilometer
Geschiedenis
Datum eerste inschrijving
19-02-2026
Datum eerste toelating
07-04-2025
Datum tenaamstelling
19-02-2026
Geïmporteerd
Ja
Financieel
Prijs
€ 30.045,-
Inclusief BPM
Ja
BPM
€ 2.731,-
Wegenbelasting (gemiddeld per maand)
€ 69,-
BTW/marge
BTW
Bijtellingspercentage
22 %
Nieuwprijs
€ 38.070,-
Garanties
BOVAG Garantie
12 maanden
Financieel inzicht
Prijs
€ 30.045,-
Wegenbelasting (gem. p/m)
€ 69,-
Brandstofverbruik (gem.)
Onbekend
Bijtellingspercentage
22 %
De belangrijkste opties
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Alarmsysteem
Android Auto
Apple CarPlay
Automatisch dimlicht
Climate Control
Cruise Control
Dakreling
Electronic Stability Program (ESP)
LED verlichting
Lichtmetalen velgen
Parkeersensoren
Radio
Regensensor
Tractie Controle Systeem (TCS)
Vermoeidheidsherkenning
Overige
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
lichtmetalen velgen 17"
stof/kunstlederen bekleding
achterbank in delen neerklapbaar
achterspoiler
actieve noodgeval assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
armsteun achter
armsteun voor
automatische snelheids begrenzing
Autonomous Emergency Braking
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth telefoonvoorbereiding
bots waarschuwing systeem
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in andere kleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
connected services
cruise control
DAB ontvanger
dakrails
dimlichten automatisch
elektrische ramen achter
elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas
hemelbekleding donker
hill hold functie
hoofd airbag(s) voor
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
lederen stuurwiel
LED koplampen
multimedia-voorbereiding
multimedia scherm klein
parkeersensor achter
parkeersensor voor
passagiersairbag
passagiersstoel in hoogte verstelbaar
radio
regensensor
rijstrooksensor met correctie
stuurwiel multifunctioneel
verkeersbord detectie
vermoeidheids herkenning
volledig digitaal instrumentenpaneel
WiFi voorbereiding
zij airbag(s) voor
zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Toelichting aanbieder
Modeljaar: 2023 CO₂-uitstoot (WLTP): 111 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP APK: Nieuwe APK bij aflevering BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal Leaseprijs: private lease € 514 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 489 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden peugeot. Goed voor het milieu, goed voor de portemonnee: hybride rijden biedt het beste van beide! Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard rekent mee, denkt mee en rijdt mee. Alle info overzichtelijk in beeld, overal. Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via uw smartphone! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Het stuur van deze auto heeft uiteenlopende functies. Ook om het geluid te regelen. De audiobediening op het stuur draagt daarom actief bij aan een veilige rit. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Ook is de Peugeot uitgerust met: parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Peugeot 2008. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Afleverpakketten
Zekerheidspack
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 1.095,-)
Omschrijving:
- 12 maanden BOVAG garantie. - nieuwe APK bij aflevering. - onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. - gepoetst en voorzien van nieuwe matten. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Standaard
Prijs:
€ 0,-
Omschrijving:
Gepoetst, tenaamstelling voertuig, geldige APK, vloeistoffencontrole. Dit afleverpakket bevat: Geen nieuwe APK. Deze Peugeot is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket met een korting van € 1.095.
Carvendo
Prijs:
€ 1.095,-
Omschrijving:
Geen nieuwe APK. Deze Peugeot is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket zonder meerprijs.
Pak jouw All-in Deal
Peugeot 2008 1.2 Hybrid 145 Allure | Climate & Cruise Control | Parkeersensoren voor + achter | AppleCarplay/Android Auto |