elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
elektrisch verstelbare stuurkolom
sluitbekrachtiging
voorstoelen verwarmd
Navigatie-pakket
navigatiesysteem full map
Overig
adaptief demping systeem
keramische remschijven
start/stop systeem
Parkeer pakket
parkeersensor achter
parkeersensor voor
Stoelen-pakket
elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
voorstoelen verwarmd
Veiligheid
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
Elektronisch Stabiliteits Programma
hill hold functie
knie airbag(s)
passagiersairbag
zij airbag(s) voor
Veiligheids-pakket
achteruitrijcamera
niveauregeling
parkeersensor achter
parkeersensor voor
Toelichting aanbieder
Algemene informatie Modelreeks: 2019 - 2020
Milieu CO₂-uitstoot (NEDC): 266 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 11,7 l/100km (1 op 8,5) Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 16,3 l/100km (1 op 6,1) Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid Sommige auto's zijn snel. Sommige zijn zeldzaam. En heel af en toe kom je er één tegen die beide is, en die ook nog eens een verhaal heeft dat verder gaat dan de auto zelf. Deze McLaren 600LT Spider is zo'n auto.
Om te beginnen het LT label zelf. LT staat voor Longtail en gaat terug op de legendarische McLaren F1 GTR Longtail uit 1997, de raceversie die werd gebouwd om te winnen op Le Mans. Sindsdien is LT binnen McLaren het predicaat dat alleen wordt gegeven aan de meest hardcore, circuitgerichte varianten van een model. Lichter, scherper, agressiever en compromislozer dan de standaardversie. Waar Porsche zijn GT3 RS heeft als ultieme trackversie van de 911, heeft McLaren de LT serie. Het is de zuiverste vorm waarin een McLaren straatauto wordt gebouwd, met focus op pure rijbeleving in plaats van comfort.
De kleur waarin deze 600LT is uitgevoerd heet Sarigan Quartz, en dat is geen toevallige keuze uit het MSO palet. Sarigan Quartz is de kleur die McLaren reserveerde voor de Speedtail XP2, het ontwikkelingsexemplaar van de Speedtail dat op het Kennedy Space Center in Florida ruim 400 km/h haalde en daarmee de geschiedenisboeken inreed als de snelste McLaren road car ooit gebouwd. De kleur draagt dus letterlijk de DNA streep van McLarens meest extreme hyperauto. Dat maakt deze 600LT bijzonder, maar wat hem écht uniek maakt is het volgende. Van de 600LT zijn er wereldwijd slechts twee gebouwd in Sarigan Quartz, één coupé en één Spider. Deze auto is die ene Spider. Tel daarbij op dat er van de 600LT Spider in totaal maar 137 exemplaren naar Europa zijn geleverd, en de zeldzaamheid spreekt voor zich.
En dan is er nog de herkomst. Deze specifieke 600LT Spider stond bij MSO Headquarters in Woking als MSO Factory Car. De afdeling McLaren Special Operations gebruikte hem zelf om te laten zien waartoe hun bespoke programma in staat is. Een auto die door McLaren werd gekozen om McLaren te representeren. Vanuit Woking is deze 600LT vervolgens door Louwman Exclusive naar Nederland gehaald en ook daar destijds afgeleverd, wat de Nederlandse herkomst en historie compleet maakt.
Een echte Longtail in de erfenis van de Le Mans winnende F1 GTR. Eén kleur uit de Speedtail geschiedenis. Eén van twee 600LT's wereldwijd in deze tint. Eén van 137 Spiders in Europa. Een verleden als MSO showpiece. En afgeleverd door Louwman Exclusive in Nederland.
De auto is recent voorzien van een grote beurt bij de McLaren dealer, de volledige onderhoudshistorie word later aan de advertentie toegevoegd.
Bekijk hieronder de volledige optielijst:
Exterieur: Sarigan Quartz lak (MSO) Dak in carrosseriekleur Uitlaateindstukken Stealth Achterbumper en diffuser Dark Palladium Achterklep en motorkapdelen Dark Palladium Plenum Dark Palladium Exterieur deurinzet Dark Palladium Side intakes Dark Palladium Vaste achtervleugel Dark Palladium Achterspoiler Dark Palladium Tonneau in Dark Palladium Soft close deuren Wielen en remmen 10 spaaks Ultra Lightweight wielen in Gloss Black Wielbouten in Gloss Black Keramische remmen met zwarte remklauwen en wit logo Pirelli P Zero Trofeo R banden
Interieur: Luxury Pack Elektrisch verstelbare en verwarmde stoelen met geheugenfunctie Elektrisch verstelbare stuurkolom Stoelen zone 1 in Jet Black Nappa leder Stoelstreep in Carbon Black Alcantara Dorpels afgewerkt in Jet Black Nappa leder Deur buitenzijde in Jet Black Nappa leder Kwartpaneel onder en binnen in Jet Black Nappa leder Dashboard boven in Jet Black Nappa leder Instrumentenkap in Jet Black Nappa leder Middentunnel in Jet Black Nappa leder Console deksel in Jet Black Nappa leder Afdekpaneel in Jet Black Nappa leder B stijl in Jet Black Nappa leder Sierdelen in Satin Chrome
Comfort en techniek: Bowers en Wilkins 12 speaker audiosysteem Parkeersensoren voor en achter met achteruitrijcamera Nose lift systeem McLaren Track Telemetry app Veiligheid Security Pack Vehicle Tracking System
Accessoires: Auto cover op maat Vloermatten set met McLaren branding Brandblusser Lithium-ion druppellader
Bel ons om een afspraak te maken of kom langs in de showroom, ons verkoopteam staat voor u klaar.
Bij House of Cars vindt u een prachtig aanbod van meerdere merken performance modellen. De beste uitvoeringen van hun soort, altijd perfect aantoonbaar onderhouden en in zeer nette staat. Lees ook onze reviews bij Google, daar zijn we namelijk enorm trots op. Zelf ervaren? Kom dan gerust naar onze showroom, want ook de koffie smaakt hier geweldig!
Daarnaast hebben wij: * Het grootste performance aanbod van Europa! * Het grootste hothatch aanbod van Nederland! * Bij ons zijn de auto's mooier en beter dan bij de officiële merkdealer! * Is inruil van alle merken mogelijk! * Kunt u bij ons tegen een scherp tarief financieren zonder aanbetaling!
House of Cars is een RDW erkend bedrijf, en is aangesloten bij de BOVAG. Alle aankoopkeuringen, bijvoorbeeld DEALER, ANWB, DEKRA zijn bij ons toegestaan.
Bij ons staat goede service en betrouwbaarheid hoog in het vaandel. Lees onze recensies.
U kunt bij ons kiezen uit verschillende service pakketten. Kijk op onze website.
- Wist u ook dat u uw auto via ons kunt verzekeren met 5 jaar aanschafwaardegarantie en € 0,- eigen risico? Bereken uw premie via onze eigen website en bespreek met ons de voorwaarden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.