CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid 245 | Incl. 12 maanden garantie | Adaptieve cruise control | Climate control | Stoel/stuur verwarming | DAB | Parkeercamera | Apple carplay/Android auto |
Draadloze lader en antenne versterker voor telefoon (PB2)
Draadloze telefoonlader
extra getint glas achter
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
Oplaadmogelijkheid
Safe & Driving Pack XL (WDL)
Side Skirts (PQ6)
stuur leder
stuur multifunctioneel
Uitparkeer waarschuwing
Vervolgbotsing preventie
WiFi
Parkeer pakket
Achteruitrijcamera
Parkeer assistent
Safe & Driving Pack XL (Navigatie System)
Stuurwiel verwarmd
File assistent
uitwijk assistent
Veiligheid
Achteruitrijcamera
Dodehoek detector
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) side achter
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
bots waarschuwing systeem
Elektronisch Stabiliteits Programma
Hill hold functie
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
uitwijk assistent
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Winter-pakket
Stuurwiel verwarmd
Voorstoelen verwarmd
Toelichting aanbieder
Modeljaar: 2021 Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) Aanvullende garantielabels: Autotrust garantie (12 maanden) Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal vdveenautogroep. Onder de motorkap ligt een zuinige viercilinder benzinemotor. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Wat ook opvalt, is de strakke en overzichtelijke informatie die het digitale dashboard levert. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. In deze CUPRA vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan u met Autotrust Garantie. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
= Bedrijfsinformatie =
Van der Veen Autogroep “in vele merken thuis”
Naast in- en verkoop van uw occasions kunt u bij ons ook terecht voor reparatie en onderhoud van uw voertuig. Aangesloten bij de serviceformule van Bosch Car service kunnen wij het onderhoud van elke type voertuig verzorgen. Onze monteurs werken met de meest geavanceerde Bosch apparatuur. Tevens mogen wij ook het onderhoud van uw leaseauto verzorgen. Ons snel wisselende voorraad bestaat uit betrouwbare occasions, die met zorg zijn geselecteerd.
Bent u specifiek op zoek, of hebben wij de juiste auto niet staan, dan gaan onze verkopers middels een zoekopdracht graag voor u aan de slag.
Voor vragen bel of mail gerust met één van onze medewerkers.
Van der Veen Autogroep is gevestigd in Oosterwolde, Groningen en Gorredijk.
Graag tot ziens bij Van der Veen AutoGroep!
Alle moeite is genomen om de informatie bij deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Pak jouw All-in Deal
CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid 245 | Incl. 12 maanden garantie | Adaptieve cruise control | Climate control | Stoel/stuur verwarming | DAB | Parkeercamera | Apple carplay/Android auto |