Voor deze Citroen C1 moet u snel zijn, want die gaat aandacht krijgen. Net binnen, maar daar blijft-ie niet lang! Onder de motorkap ligt een zuinige driecilinder benzinemotor. Ook LED-dagrijverlichting, getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Extra opties op deze auto zijn: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Autos2Go is het Occasion Autobedrijf van Zoetermeer. Wij zijn gevestigd aan de van leeuwenhoeklaan 2a. Hier bent u van harte welkom om in onze showroom alle wagens te bezichtigen. Autos2go is aangesloten bij de Bovag. Zondag op afspraak. Tevens mogelijk om s'avonds en zondag autos direct meenemen en tenaamstellen!