Milieu CO₂-uitstoot (WLTP): 32 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat Staat interieur: goed
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 468 - € 512 per kwartaal
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Overige informatie Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee Bandenset: Zomerbanden
'Volvo for life', zeggen ze in Zweden. En daarin zit het allemaal besloten: prestaties, innovatie en vooral veilig en vooruitstrevend rijden. Natuurlijk ook in dit model. Vanaf nu kunt u hybride rijden, door de combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor. Volop licht en ruimtelijk gevoel dankzij het elektrische bediende glazen panoramadak, twee vrije handen door het gemak van de elektrisch bedienbare achterklep. En wat dacht u van het fraaie lederen interieur en de derde zitrij? Deze auto is echt een verwenauto, met een verwarmbaar stuur, stoelverwarming met massagefunctie en een verwarmbare achterbank. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Door de luchtvering en de comfortstoelen rijdt u altijd uiterst comfortabel op elk type weg. De koplampen zijn voorzien van matrix LED-verlichting waarmee u aanzienlijk verder kan kijken in het donker. Het systeem past zelf de lichtstraal aan op het moment tegenliggers verblind kunnen worden. Bij de rijke uitrusting horen ook 21 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Rijplezier en luisterplezier gaan hand in hand dankzij het high performance audiosysteem. U bent in deze Volvo ook voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, electronic climate control en draadloos opladen.
De Volvo XC90 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Route- en rij-info aflezen van de voorruit? Met de head-up display hoeft u uw ogen geen seconde van de weg te halen! Bij de veiligheidssystemen van deze Volvo hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. U bent mede dankzij dodehoekdetector detectiesysteem, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
Deze auto is beschikbaar vanaf 5 juni 2026
Welkom bij familiebedrijf Henk Scholten. Sinds 1981 staat ons bedrijf voor het bieden van zorgeloze mobiliteit, van aanschaf en onderhoud tot schadeherstel. Iedere medewerker draagt onze waarden uit en streeft naar een zo persoonlijk mogelijke benadering.
Henk Scholten is uw one-stop-shop voor alles rondom Volvo, Polestar en Lynk & Co. Wij bieden service, advies en kwaliteit waarbij we altijd nét dat stapje extra zetten. Bij ons bent u geen nummer: we kennen uw naam, onthouden uw wensen en geven u een zorgeloze ervaring. U komt voor onze merken, maar blijft voor Henk Scholten.
Bij Henk Scholten kunt u in Het Gooi, Gelderland of Zuid-Limburg terecht in één van onze showrooms. Kies uit ons ruime aanbod van nieuwe en gebruikte auto’s, standaard meer dan 500 op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op, wellicht verwachten wij binnenkort uw droomspecificatie.
Afleverpakketten
Standaard
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 0,-)
Omschrijving:
12 maanden BOVAG-garantie.
Volvo Excellence afleverpakket
Prijs:
€ 895,-
Omschrijving:
Voor €895 bieden wij het Volvo Excellence afleverpakket aan. Inclusief: 24 maanden Volvo Selekt garantie; Volle tank/accu; Poetsbehandeling met bodycoating; Onderhoudsbeurt volgens schema; Nieuwste software geïnstalleerd; Nieuwe APK; Volgende APK gratis t.w.v. €49,-; 12 maanden Volvo Assistance en Volvo on Call. Dit afleverpakket bevat: Volvo Selekt (24 maanden); Nieuwe APK. Deze Volvo is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket voor een meerprijs van € 895.
Pak jouw All-in Deal
Volvo XC90 T8 Automaat Plug-in hybrid AWD Ultra Bright | Demo Deal | Nappa leder met ventilatie Charcoal | Bowers & Wilkins audio | Getint en gelamineerd glas | Luchtvering met FOUR-C | Google navigatie | Massage functie voorstoelen