













































Bandenmaat: 275/35 R22
Actieradius: 740 km (40 km elektrisch, 700 km brandstof)
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Schade: schadevrij
Rust, ruimte, comfort, souplesse, luxe, aangenaam klimaat, dit is thuiskomen terwijl je nog onderweg bent..
Stap in, glij in de heerlijke zetels en laat je vervoeren..
Dit is auto rijden op een buitengewoon comfortabele manier.
De auto is serieus snel, verbazend zuinig door de hybride motor en gewoon een heerlijkheid op (hele grote) wielen.
Durf jij het aan om jezelf en je gezin de meest ruime en comfortabele auto te gunnen?
Sta het jezelf toe, we werken er hard genoeg voor met z'n allen, dan kun je er maar beter een beetje van genieten, toch?
De auto heeft een neutrale geur, geen huisdier of rooklucht, is per direct beschikbaar en kan eenvoudig in de lease, geen aanbetaling BTW nodig.
Inruil is mogelijk.
De auto is volledig dealeronderhouden en wordt geleverd met 2 sleutels, alle boekjes en naar wens een verse APK, de huidige loopt nog tot 05-2027.
Kom gezellig langs in Nibbixwoud, een drankje staat voor je klaar.
Van maandag tot en met vrijdag bent u van harte welkom tussen 09:00-18:00
Om u de aandacht te kunnen geven die u verdiend en omdat we regelmatig op zoek zijn naar, of bezig zijn de mooiste auto's voor u te prepareren werken we graag op afspraak.
Ook buiten de reguliere openingstijden, of op zondag, zijn we bereikbaar en beschikbaar, uitsluitend op afspraak.
Naast de in- en verkoop van auto's hebben we ook een bandenservice voor personen auto's.
We leveren, monteren en balanceren alle soorten banden tot 21"
Zowel zomerbanden, winterbanden als all-season van alle reguliere merken.
Vandaag besteld is morgen gemonteerd, bel gelijk voor uw scherpe prijs.
Komt u spontaan langs? Gezellig! Een drankje staat altijd voor u klaar.
Neem uw rijbewijs mee, dan kunt u proefrijden als u dat wilt, al onze auto's staan proefrit klaar.
Ons bedrijf bestaat sinds 2020 en Jeroen heeft meer dan 25 jaar ervaring in diverse Automotive bedrijven bij diverse merken, BOVAG dealers en Vakspecialisten.
Kijk ook gerust even bij de reviews op Facebook, Google of de website en overtuig u van de kwaliteit die we kunnen bieden.
Volg ons op de socials zoals TikTok, Instagram, Facebook en Linkedin voor leuke stories en het actuele nieuws.
Zien we u snel?
Hartelijke groet, Jeroen Brink
Iedere auto die aangeboden wordt is van te voren grondig gecontroleerd.
De kilometerstand is altijd juist en de onderhoudshistorie bekend.
Iedere auto wordt standaard geleverd met de wettelijke garantie.
Signatuur Auto staat voor een nèt iets andere auto dan standaard, die persoonlijk is geselecteerd of aangepast naar de wens van de klant.
Signatuur auto werkt alleen samen met officiële merkdealers, of merkspecialisten.
Onderhoud wordt altijd uitgevoerd door officiële dealers, merkspecialisten of een Auto Vakmeester. Zo bent u verzekerd van een perfect geprepareerde auto die zorgt voor veel zorgeloze kilometers.
Alle auto's zijn volledig aan te passen naar jouw specifieke wens of smaak. Er is veel mogelijk en wordt door erkende bedrijven uitgevoerd.
Door mijn grote netwerk zorg ik voor de beste kwaliteit, tegen een acceptabele prijs. Service met de Signatuur van Jeroen.
Een proefrit behoort tot de mogelijkheden, de A7-E22 is, zeker richting het noorden, een ruime, stille weg, waar je na 19:00uur nog gerust 130km/h kunt rijden, een prima mogelijkheid om de gevonden auto eerst goed uit te proberen.

Deze Volvo staat bij:
Signatuur Auto Jeroen BrinkOverspoor, 64N, 1688JH, NIBBIXWOUD
Vul je kenteken in en vraag aan


