Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Geopend
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
01-2020 | 173.352 km
7.400,-

Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Škoda Fabia

Skoda Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 1/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 2/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 3/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 4/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 5/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 6/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 7/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 8/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 9/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 10/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 11/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 12/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 13/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 14/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 15/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 16/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 17/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 18/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 19/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 20/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 21/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 22/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 23/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 24/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 25/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 26/27
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control - 27/27
1/27
CEnergielabel
C
Kilometerstand
173.352 km
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Bouwjaar
2020
Motorinhoud
999 cc

Algemeen

  • Merk
    Škoda
  • Model
    Fabia
  • Commerciële uitvoering
    Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
  • Kenteken
    H124DK
  • Kilometerstand
    173.352 km
  • Bouwjaar
    1-2020
  • Leeftijd
    6 jaar en 5 maanden
  • APK vervaldatum
    24-01-2028
  • Carrosserievorm
    Stationwagen
  • Soort voertuig
    Personenwagen
  • Nieuw of occasion
    Occasion

Techniek

  • Transmissie
    Handgeschakeld
  • Aantal versnellingen
    5
  • Motorinhoud
    999 cc
  • Aantal cilinders
    3
  • Vermogen
    75pk (55kW)
  • Vermogen verbrandingsmotor
    75pk (55kW)
  • Topsnelheid
    169 km/u
  • Acceleratie 0-100 km/u
    15,2 seconden
  • Aandrijving
    Voorwiel

Afmetingen en gewicht

  • Hoogte
    1,47 m
  • Breedte
    1,73 m
  • Lengte
    4,26 m
  • Massa ledig voertuig
    1.006 kg
  • Maximaal toelaatbaar gewicht
    1.561 kg
  • Max trekgewicht geremd
    800 kg
  • Max trekgewicht ongeremd
    550 kg

In- en exterieur

  • Aantal deuren
    5
  • Aantal zitplaatsen
    5
  • Bekleding
    Stof
  • Interieurkleur
    Zwart
  • Kleur
    Bruin
  • Fabriekskleur
    Bruin

Verbruik en milieu

  • Brandstof
    Benzine
  • Verbruik gecombineerd
    20,4 km/l
  • Verbruik stad
    16,7 km/l
  • Verbruik buitenweg
    23,8 km/l
  • Energielabel
    C
  • CO2 uitstoot
    111,0 gram per kilometer

Geschiedenis

  • Datum eerste inschrijving
    24-01-2020
  • Datum eerste toelating
    24-01-2020
  • Geïmporteerd
    Nee

Financieel

  • Prijs
    € 7.400,-
  • Inclusief BPM
    Ja
  • BPM
    € 4.038,-
  • Wegenbelasting (gemiddeld per maand)
    € 41,-
  • BTW/marge
    Marge
  • Bijtellingspercentage
    22 %

Garanties

  • BOVAG Garantie
    Niet inbegrepen
  • Dealergarantie
    Ja

Overige

  • Onderhoudsboekjes aanwezig
    Ja
  • Aantal sleutels
    2
  • Aantal handzenders
    2

Financieel inzicht

Prijs
€ 7.400,-
Wegenbelasting (gem. p/m)
€ 41,-
Brandstofverbruik (gem.)
20,4 km/l
Bijtellingspercentage
22 %

Autogeschiedenis weten?

Bekijk direct het BOVAG Autorapport

De belangrijkste opties

Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Android Auto
Apple CarPlay
Bluetooth carkit
Climate Control
Cruise Control
DAB+ Radio
Dakreling
Electronic Stability Program (ESP)
LED verlichting
Lichtmetalen velgen
Onderhoudsboekjes
Parkeersensoren
Radio
Spraakbediening
Tractie Controle Systeem (TCS)
Comfort & Interieur
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airco automatisch
  • Armsteun voor
  • Audio installatie
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bagagedek
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer
  • DAB-ontvanger
  • Elektrische ramen voor
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Multimedia-voorbereiding
  • Spraakbediening
  • Stuurbekrachtiging
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Telefoonintegratie premium
Exterieur
  • "Lichtmetalen velgen 16"""
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Dakrails
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Mistlampen voor
Overig
  • Android Auto
  • AppConnect
  • Apple Carplay
  • DAB+
Veiligheid
  • Accident Avoidance System
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Bots waarschuwing systeem
  • Cruise control
  • Electronic Stability Program (ESP)
  • Parkeersensor achter
  • Startblokkering
  • Tractie Controle Systeem (TCS)

Toelichting aanbieder

Bandenmaat: 185/60 R15
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal

Jan van Veen Auto’s
Wij zorgen ervoor dat je de auto gaat vinden die bij je past, een jonge occasion die doet wat hij moet doen, waar je van op aan kunt én die er ook nog eens mooi uitziet.

Inmiddels bestaat ons bedrijf 31 jaar en kunnen onze verkoopadviseurs je als geen ander informeren en meedenken voor een aanbod passend bij jóuw leven. Onze specialisatie ligt bij de A-merken Volkswagen, Audi, Seat & Škoda en daar hebben we er altijd 250 van op voorraad! We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook heel trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10.

Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 3 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen.

Service
Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen:
- Minimaal 6 maanden APK
- Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.)
- Km-stand garantie met de Nationale Auto pas
- Onderhoudshistorie
- Tenaamstelling bij ons bedrijf
- Nieuw matten set
- Een wasbeurt bij aflevering

Garantie
Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie. De voorwaarden zijn opgesteld met de ANWB en Consumentenbond.

Inruil & Financiering
Een auto inruilen van een ander merk? Geen probleem, we doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook denken we graag mee met een financiering of verzeker

Afleverpakketten

  • 3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak

    Inbegrepen
    Prijs:
    € 0,- (Originele waarde € 0,-)
    Omschrijving:
    Huisgarantie (3 maanden garantie)
  • 12 Maanden Bovag Garantie

    Prijs:
    € 995,-
    Omschrijving:
    BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt. Deze Škoda is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket voor een meerprijs van € 995.
Pak jouw deal
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
  • BOVAG Omruilgarantie
Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
7.400,-
De Helpende Hand van Rijdend Nederland

Vraag een proefrit aan!

Ik heb interesse in:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om een proefrit in te plannen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

7.400,-
Geopend
0418673026

Vraag een proefrit aan!

Ik heb interesse in:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om een proefrit in te plannen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Ontvang gratis jouw inruilwaarde!

Jouw inruilwaarde wordt bepaald in combinatie met deze auto:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om jouw inruilwaarde te bepalen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw auto

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Deze Škoda staat bij:

Jan van Veen Auto's B.V.

Zijlstraat, 3, 5305EE, ZUILICHEM

4,8
4,8
922 reviews
klantenVertellen

Geen reviews gevonden

Jouw inruilwaarde weten?

Vul je kenteken in en vraag aan

Ontvang gratis jouw inruilwaarde!

Jouw inruilwaarde wordt bepaald in combinatie met deze auto:

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Jan van Veen Auto's B.V. neemt snel contact met je op om jouw inruilwaarde te bepalen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw auto

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

De Helpende Hand van Rijdend Nederland

Jouw zekerheden

  • BOVAG Omruilgarantie

Wat vervelend dat je een fout hebt ontdekt.

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control

Skoda Fabia Combi 1.0 Business Edition Parkeersensoren App Connect Cruise Control Climate Control
Maar wat fijn dat je de moeite neemt om die te melden. Dat komt de kwaliteit van onze advertenties ten goede, dankjewel!

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Wat is jou opgevallen?

Bereken je financieringBereken je verzekering
De zekerheden van viaBOVAG.nl

De zekerheden van viaBOVAG.nl

BOVAG Zekerheid
BOVAG Omruilgarantie
Heldere all-in prijzen
Geen auto geselecteerd
Selecteer twee of meer auto's om te vergelijken