Modelreeks: sep. 2000 - sep. 2002 APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal Fabrikant: RiBo Gorinchem B.V.ribogorinchem. De look and feel van deze Saab 9-3 Cabrio onderscheidt hem duidelijk van de massa. Dit is een auto uit 2002, hij heeft 155013 kilometer op de teller staan. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het lederen interieur geeft deze auto luxe en klasse. Met het elektrisch bedienbare cabriodak geniet u in een oogwenk van de buitenlucht. Tot de uitrusting behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, getint glas en neerklapbare achterbank.
De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Mooi om te zien, nog beter om te voelen. Overtuig uzelf met een proefrit in deze cabrio. Bel nu!
Het cabrio doek is in 2024 vervangen.
= Bedrijfsinformatie =
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Al onze occasions worden afgeleverd met een afleveringsbeurt volgens fabrieks/onderhouds schema, nieuwe apk keuring, poetsen, 20 liter brandstof en 12 maanden Bovag garantie.
Pak jouw All-in Deal
Saab 9-3 Cabrio 2.0t S * Nieuwe kap * Leder * Airco *