Zonnescherm op tweede zitrij en additionele binnenspiegel (XN01)
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
bagagedek
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
connected services
dakrails
dimlichten automatisch
elektrische ramen achter
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
hill hold functie
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
LED dagrijverlichting
lederen stuurwiel
lendesteunen (verstelbaar)
mistlampen voor adaptief
multimedia-voorbereiding
Parkeersensoren achter (UB01)
passagiersairbag
radio
regensensor
rijstrooksensor
stuur verstelbaar
stuurwiel multifunctioneel
WiFi voorbereiding
zij airbag(s) voor
zijschuifdeur links
zijschuifdeur rechts
toelichting aanbieder
Modelreeks: 2018 - 2022 CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP Motorrijtuigenbelasting: € 243 - € 268 per kwartaal Referentienummer: 2840 EU verantwoordelijke: Peugeot Nederland N.V.peugeot.nl
In vorm en stijl zijn Franse auto's onovertroffen, bovendien bieden ze uitstekende rijkwaliteiten. Deze Peugeot Rifter Long heeft 90476 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2019. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Steeds meer auto's hebben een derde zitrij. Ook deze Peugeot Rifter Long. Heel gemakkelijk twee extra zelfstandige zitplaatsen erbij, super gemakkelijk! Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen. Bij de rijke uitrusting horen ook LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. U bedient het navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. In deze Peugeot kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. U bent in deze Peugeot ook voorzien van cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot Rifter Long is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Deze Peugeot is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket met een korting van € 995.
Pakket 1
Prijs:
€ 295,-
Omschrijving:
1 Maand garantie op motor er versnellingsbak; Minimaal 6 maanden APK; Algehele controle (olie, vloeistoffen en remmen); Tenaamstelling nieuwe auto; Vrijwaring inruilauto. Dit afleverpakket bevat: algehele controle, minimaal 6 maanden APK ! (1 maand garantie). Deze Peugeot is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket met een korting van € 700.
Pakket 2
Prijs:
€ 495,-
Omschrijving:
3 Maanden garantie op motor / versnellingsbak / airco; Minimaal 6 maanden APK; Kleine beurt + algehele controle (olie, vloeistoffen en remmen); Was en poetsbeurt; Tenaamstelling nieuwe auto; Vrijwaring inruilauto. Dit afleverpakket bevat: kleine beurt + algehele controle + minimaal 6 maanden APK ! (3 maanden garantie). Deze Peugeot is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket met een korting van € 500.
Pakket 3
Prijs:
€ 695,-
Omschrijving:
6 maanden volledige garantie. Grote onderhoudsbeurt. APK minimaal 6 maanden. Dit afleverpakket bevat: algehele controle, minimaal 6 maanden APK ! (1 maand garantie); Nieuwe APK. Deze Peugeot is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket met een korting van € 300.
Pak jouw All-in Deal
Peugeot Rifter Long 1.2 Puretech Long Allure 7-ZITTER!! CAMERA CARPLAY CRUISE DAB 2xPDC CLIMA NAVI FLIPPERS