Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,6 l/100km (1 op 13,2) Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,2 l/100km (1 op 9,8) Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat APK: Nieuwe APK bij aflevering Staat interieur: goed
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Nissan Juke uit 2012 die 118548 kilometer heeft gelopen. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Hoge kwaliteit is ook binnenin aanwezig. Kijkt u maar naar de leren bekleding! Ook in de winter en als het koud is, heeft u het snel weer warm dankzij de stoelverwarming in deze auto. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas.
De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige climate control. Andere zender, andere muziek, meer volume? Met de audiobediening op het stuur is het makkelijk en veilig geregeld. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Nissan met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, keyless entry, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Wij zijn een no nonsense autobedrijf dat zich hoofdzakelijk bezighoudt met de in- en verkoop van vooral jong gebruikte auto’s van alle merken. Onze gevarieerde voorraad is veelal afkomstig van dealerbedrijven, verhuurbedrijven en leasemaatschappijen uit binnen- en buitenland. Daarnaast is het ook mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. Al onze auto's staan gepoetst in onze goed verlichte en overzichtelijke showroom.
Door onze hoge omzetsnelheid, scherpe inkoop en beperkte bedrijfskosten kunnen wij onze auto's tegen scherpe prijzen aanbieden. Wij leveren onze auto's inclusief een recente APK keuring en bieden tevens diverse garantiepakketten aan. Daarnaast worden veel van onze auto’s geleverd met fabrieksgarantie.
Afleverpakket Standaard € 395,- Mogelijk op alle auto’s - Minimaal 6 maanden APK, indien minder dan nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Complete controle van vloeistoffen - Tenaamstelling kenteken - 1 maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Plus € 595,- Mogelijk op alle auto’s - Nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Kleine beurt (nieuwe olie + filter) - Tenaamstelling kenteken - 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Extra € 995,- Mogelijk op auto’s van max. 10 jaar oud en max. 150.000km - Nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema - Tenaamstelling kenteken - 6 maanden volledige garantie, maximaal 10.000km
Afleverpakket Bovag € 1.395,- Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km - Nieuwe APK - Poetsbeurt van binnen en buiten - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema - Tenaamstelling kenteken - Mattenset - 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
De prijzen op viabovag.nl zijn incl. Aflverpakket Bovag!
Wij nemen alle moeite om de informatie over deze auto zo goed mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken en opties die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Routebeschrijving: Snelweg A15 Afslag 37 Zetten/Andelst, Bovenaan bij de stoplichten links, beneden voor het BP Tankstation linksaf en na 30m vindt u ons aan de rechter kant.
Tot ziens bij van Lonkhuijzen Auto's!!!!
Afleverpakketten
Afleverpakket Bovag
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 1.395,-)
Omschrijving:
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km. - Nieuwe APK. - Poetsbeurt van binnen en buiten. - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. - Tenaamstelling kenteken. - Mattenset. - 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Basispakket
Prijs:
€ 0,-
Omschrijving:
Nieuwe APK. Deze Nissan is verkrijgbaar met dit afleverpakket in plaats van het standaardpakket met een korting van € 1.395.