Mazda 2 1.5 Hybrid – Full Options – Zeer Zuinig – Slechts 1 Jaar Oud
Te koop aangeboden: een Mazda 2 1.5 Hybrid in uitstekende staat. De auto is slechts 1 jaar oud en voorzien van alle opties. Dankzij de hybride aandrijving rijdt hij zeer zuinig en comfortabel, ideaal voor zowel stadsritten als langere afstanden. Belangrijkste kenmerken:
1.5 Hybrid motor – krachtig én zuinig
Full options uitvoering
Slechts 1 jaar oud
Comfortabele en stille rijervaring
Moderne infotainment en rijhulpsystemen
Zuinig in verbruik
De auto verkeert in topconditie, is netjes onderhouden en klaar voor vele zorgeloze kilometers. Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging / proefrit af te spreken.
Autocentrum Snip Doezum B.V. in Doezum is een merkonafhankelijk BOVAG autobedrijf en aangesloten bij Bosch Autocrew.
Occasions kunnen tegen een meerprijs vanaf €995,- worden geleverd met 12 maand BOVAG-Garantie inclusief een Nieuwe APK en Aflevering Beurt. Wij rekenen Geen aflevering kosten! Voor APK of onderhoud en reparatie bent u welkom in onze moderne Bosch Autocrew-werkplaats.
Tevens kunt u voor onderhoud aan u auto terecht in onze moderne werkplaats in Niekerk zet en drukfouten voorbehouden.