Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
03-2023 | 49.567 km
68.900,-

Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Lexus RX

Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED - 1/6
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED - 2/6
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED - 3/6
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED - 4/6
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED - 5/6
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED - 6/6
1/6
AEnergielabel
Onbekend
Kilometerstand
49.567 km
Transmissie
Automaat
Brandstof
HybrideBenzine
Bouwjaar
2023
Motorinhoud
2.487 cc

Algemeen

  • Merk
    Lexus
  • Model
    RX
  • Commerciële uitvoering
    450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
  • Kenteken
    #76739
  • Kilometerstand
    49.567 km
  • Bouwjaar
    3-2023
  • Modeljaar
    2022
  • Leeftijd
    3 jaar en 2 maanden
  • Carrosserievorm
    SUV / Terreinwagen
  • Soort voertuig
    Personenwagen
  • Nieuw of occasion
    Occasion

Techniek

  • Transmissie
    Automaat
  • Aantal versnellingen
    6
  • Motorinhoud
    2.487 cc
  • Aantal cilinders
    4
  • Vermogen
    309pk (227kW)
  • Topsnelheid
    200 km/u
  • Aandrijving
    Vierwiel

Afmetingen en gewicht

  • Hoogte
    16,85 m
  • Breedte
    21,80 m
  • Lengte
    48,90 m
  • Massa ledig voertuig
    2.075 kg
  • Max trekgewicht geremd
    2.000 kg
  • Max trekgewicht ongeremd
    750 kg

In- en exterieur

  • Aantal deuren
    5
  • Aantal zitplaatsen
    5
  • Bekleding
    Leder
  • Interieurkleur
    Bruin
  • Laksoort
    Metallic
  • Kleur
    Blauw
  • Fabriekskleur
    Deep Blue (blauw metallic)

Verbruik en milieu

  • Brandstof
    Benzine
  • Nevenbrandstof
    Elektriciteit
  • Verbruik gecombineerd
    12,8 km/l
  • Verbruik stad
    12,0 km/l
  • Verbruik buitenweg
    14,9 km/l

Geschiedenis

  • Datum eerste toelating
    22-03-2023

Financieel

  • Prijs
    € 68.900,-
  • Inclusief BPM
    Ja
  • Wegenbelasting (gemiddeld per maand)
    € 145,-
  • BTW/marge
    BTW

Garanties

  • BOVAG Garantie
    12 maanden

Overige

  • Onderhoudsboekjes aanwezig
    Ja

Financieel inzicht

Prijs
€ 68.900,-
Wegenbelasting (gem. p/m)
€ 145,-
Brandstofverbruik (gem.)
12,8 km/l
Bijtellingspercentage
Onbekend

De belangrijkste opties

Adaptive Cruise Control
Automatisch dimlicht
Climate Control
Cruise Control
Dakraam
Lederen bekleding
Navigatie
Onderhoudsboekjes
Panoramadak
Parkeersensoren
Regensensor
Stoelverwarming
Xenon verlichting
Communicatie / navigatie
  • Draadloze smartphone lader
  • Lexus navigatiesysteem
Instrumenten
  • Analoge klok
  • Bandenspanning waarschuwingssysteem
  • Bochtenverlichting
  • Dashboardafwerking met verlichting
  • Elektronische parkeerrem
  • LED achterlichtunits met sequentiële knipperlichten
  • LED sequentiële knipperlichten voorzijde
  • Lexus Multi Media Systeem
  • Sport+ driving mode
  • Vehicle Dynamics Integrated Management (VDIM)
Laadkleppen en -deuren
  • Elektrisch bedienbare achterklep
Open dak
  • Elektrisch bedienbaar glazen schuif-kantel panoramaroof
Ophanging
  • Adaptive Variable Suspension (AVS)
  • Drive Mode Selector (Eco, Normal en Sport)
Ruiten en glas
  • Groen getinte voorruit
  • Groen getint glas in voorportieren
  • Privacy glass in achterportieren
  • Privacy glass in achterruit
  • Privacy glass in achterste zijruiten
Sloten
  • Credit Card sleutel
  • Deurgrepen met Smart Entry functie
Specifiek
  • 4X4
  • Afleverkosten: Zie afleverpakketten
Stuurinrichting
  • Elektronische stuurbekrachtiging
Trim exterieur
  • Instaplijsten met verlichting
  • Metallic lak
Trim interieur
  • Deurafwerking met hout en verlichting
  • Houtafwerking op het stuurwiel
  • Houtafwerking van middenconsole
  • Semi-aniline lederen bekleding Burbank
  • Stuurwiel met leder bekleed
  • Versnellingsselector met leder afgewerkt
Veiligheid aandrijving
  • Lexus Safety System+
Velgen en banden
  • Bandenreparatieset
Ventilatie en verwarming
  • Climate control airconditioning
  • Nano-e technologie voor zuivering van de interieurlucht
Verlichting exterieur
  • Adaptieve koplampen met Blade-scan technologie
  • LED daytime running lights
  • LED mistlampen
Zetels
  • 4-voudig verstelbare lendensteunen op voorstoelen
  • 10-voudig verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie
  • Achterbank handmatig neerklapbaar
  • Elektrische achterbank met stoelverwarming
  • Stoelgeheugen op bestuurdersstoel
  • Stoelkoeling op beide voorstoelen
  • Stoelverwarming op voorstoelen
Zichtbaarheid
  • Automatisch dimmende binnenspiegel
  • Automatisch inklapbare en verwarmbare buitenspiegels
  • Handmatig bedienbare zonneschermen in achterportieren
  • Parkeerhulpcamera met Panoramic View Monitor
  • Parkeersensoren uitgerust met ICS (Intelligent Clearance Sonar)
  • Regensensor

Toelichting aanbieder

Constructiejaar: 2023-03
Modeljaar: 2022
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze dealeronderhouden Lexus Rx heeft 49567 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2023. De aandrijving van deze Lexus wordt verzorgd door een viercilinder motor en een continue automatische transmissie. Superieur rijgedrag onder moeilijke omstandigheden? Laat dat maar aan de vierwielaandrijving over! U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. De verwarmbare achterbank is een traktatie voor iedereen die achterin plaatsneemt. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer led-dagrijverlichting, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.

Ook is de auto voorzien van climate control. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! De ene neerslag is de andere niet. Dankzij de regensensor krijgt u automatisch precies zoveel wisbewegingen die het zicht nodig heeft. U bent in deze Lexus ook voorzien van navigatiesysteem, houten stuur, automatisch dimmende binnenspiegel en elektronische parkeerrem.

De Lexus Rx is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden.

Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.

Onze auto's worden geadverteerd met standaard pakket A. Dit pakket omvat de tenaamstelling en een geldige APK. Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B of C die zijn bijgevoegd bij de afbeeldingen.

Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!


= Bedrijfsinformatie =

Ons familiebedrijf is erkend reparateur van Toyota en specialist op het gebied van nieuwe & gebruikte auto’s van alle merken en modellen.

Wij zijn transparant als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons basis afleverpakket. U kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. De verschillende pakketten en voorwaarden vindt u op de informatiesheet, die is toegevoegd als afbeelding. Zo bepaalt u zelf hoe uw auto onze showroom verlaat!

Voor vragen, meer informatie of een proefrit kunt u contact opnemen met een van onze verkoopadviseurs: Aron Gielen, Wesley Bertrams, Raf Dorssers, Remco Gielen of Harry Gielen.

Uiteraard bent u bij ons ook aan het juiste adres voor verzekeringen, financieringen, (private) lease & deskundig advies.

U bent van harte welkom voor een kijkje in onze showroom. De koffie staat altijd klaar!

Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!

Afleverpakketten

  • Afleverpakket B

    Prijs:
    € 795,-
    Omschrijving:
    Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B. Voor slechts €795,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een halfvolle tank, Hybride Health Check en een jaar lang pechhulp Europa. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
  • Afleverpakket C

    Prijs:
    € 1.195,-
    Omschrijving:
    Optioneel kunt u kiezen voor het luxe pakket C. Voor €1.195,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een Airco onderhoudsbeurt, een hybride Health Check, een volle tank brandstof, Pechhulp Europa, Waxoyl behandeling en een veiligheidstas. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Pak jouw All-in Deal
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
  • 12 maanden BOVAG Garantie
  • BOVAG Omruilgarantie
Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
68.900,-
De Helpende Hand van Rijdend Nederland

Vraag een proefrit aan!

Ik heb interesse in:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om een proefrit in te plannen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Vraag een proefrit aan!

Ik heb interesse in:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om een proefrit in te plannen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Stel een vraag!

Ik heb interesse in:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om je vraag te beantwoorden.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw vraag

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Ontvang gratis jouw inruilwaarde!

Jouw inruilwaarde wordt bepaald in combinatie met deze auto:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om jouw inruilwaarde te bepalen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw auto

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

Deze Lexus staat bij:

Autobedrijf Gielen B.V.

Stationsstraat, 31, 6093BJ, HEYTHUYSEN

4,7
4,7
226 reviews
google

Geen reviews gevonden

Jouw inruilwaarde weten?

Vul je kenteken in en vraag aan

Ontvang gratis jouw inruilwaarde!

Jouw inruilwaarde wordt bepaald in combinatie met deze auto:

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Autobedrijf Gielen B.V. neemt snel contact met je op om jouw inruilwaarde te bepalen.

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Jouw auto

Jouw contactgegevens

viaBOVAG.nl verwerkt je persoonsgegevens om je aanvraag zo goed mogelijk bij de aanbieder te brengen. Lees hier meer over in onze privacyverklaring.

De Helpende Hand van Rijdend Nederland

Jouw zekerheden

  • 12 maanden BOVAG Garantie
  • BOVAG Omruilgarantie

Wat vervelend dat je een fout hebt ontdekt.

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED

Lexus Rx 450h AWD President Line | Panoramadak, Mark Levinson, Head up display, Geheugenfunctie, 360 Camera, LED
Maar wat fijn dat je de moeite neemt om die te melden. Dat komt de kwaliteit van onze advertenties ten goede, dankjewel!

viaBOVAG - veilig en vertrouwd

Wat is jou opgevallen?

Bereken je financieringBereken je verzekering
De zekerheden van viaBOVAG.nl

De zekerheden van viaBOVAG.nl

BOVAG Zekerheid
BOVAG Omruilgarantie
Heldere all-in prijzen
Geen auto geselecteerd
Selecteer twee of meer auto's om te vergelijken